Aj vy sa snažíte celý život pochopiť ženy? Či už ide o babku, mamu, sestru alebo frajerku, niekedy to dá poriadne zabrať. Nebojte sa, s týmto krátkym návodom to bude o čosi ľahšie!

Nie nadarmo sa žartuje o tom, že žena sa konečne rozhodla, čo chce a potom si to rozmyslela. Rozumieť jemnejším polovičkám môže byť niekedy poriadne náročné, no nie je to nemožné. Chce to tréning, snahu a tiež sa musíte naučiť, čo znamená týchto desať fráz. Pripravení?

Musíme sa porozprávať

Niečím ste ju poriadne nahnevali a v skutočnosti sa nechce rozprávať. Chce vám povedať, čo jej vadí, čo nabudúce robiť inak alebo čo už radšej nerobiť vôbec. Snažte sa príliš nerozprávať, hlavne s ňou súhlasiť a zmeniť v tom, čo jej prekáža, ak vám teda na nej skutočne záleží.

Nie

Nie znamená nie. Vo všetkom a hlavne, ak ho zopakovala viackrát.

Dobre

Dobre väčšinou neznamená, že je niečo v poriadku. Je to skôr rýchle ukončenie situácie, v ktorej si myslí, že má pravdu a nemá to už ďalej zmysel rozpitvávať.

Áno

Áno môže niekedy znamenať aj nie. Musíte to proste vycítiť na jej tóne hlasu.

Možno

Možno je v podstate peknými slovami povedané nie.

Ako chceš

V žiadnom prípade neurobte, ako chcete… Rozčúli ju to iba viac. V tomto prípade žena dúfa, že vám dôjde, čo chce ona a urobíte to.

Počúvaš ma?

Pravdepodobne ste ju nepočúvali alebo ste ju možno počúvali, no popritom ste hrali hru, jedli, písali správu alebo sa na ňu nepozerali. Chce vašu pozornosť a ak jej s pekným tónom poviete áno, prípadne zopakujete, čo vravela a budete sa na ňu potom pozerať počas toho, keď rozpráva, máte šancu na prežitie.

Povzdych

Hlasné povzdychy nie sú nikdy dobré znamenie. Čo ste zas urobili?

Nechaj tak

Nenechajte to tak! Asi vás o niečo poprosila a vy ste to neurobili, zabudli na to alebo sa vám nechcelo. Keď povie, že to máte nechať tak, takmer nikdy nechce, aby ste to urobili.

Nehnevám sa/Nie som urazená

Ale áno, hnevá sa a je asi aj poriadne urazená. Nuž, kvety, čokoláda, masáž… Čiňte sa!

Zdroj: Manmagazin.sk | Foto: Pexels.com