Kedysi sa stala Miss Bosny a Hercegoviny, fotila pre Playboy a všetci muži jej padali k nohám. Teraz ale pôjde krásna Slobodanka Tosić do basy. Toto zlé dievča sa totiž spriahlo s balkánskou mafiou a má na svedomí pokus o vraždu!Dnes má Slobodanka Tosić 30 rokov a ešte ako 19-ročná sa stala bosnianskou miss. Jej krása očarila celý svet a na pikantné fotky ju presvedčil aj slávny Playboy. Svoje modelingové aktivity však zanechala a zaplietla sa s balkánskou mafiou. A to bola chyba, pretože si v base odsedí 2 a pol roka!

Ešte v roku 2006 totiž pozvala na schôdzku Djordjeho Zdraleho, bosnianskeho mafiána a najväčšieho konkurenta jej vtedajšieho priateľa Darka Eleza. Djordje so schôdzkou súhlasil, pretože bol do Slobodanky zamilovaný a chcel ju svojmu sokovi prebrať.

Kráska ho vylákala na miesto, kde už čakali vrahovia najatí jej priateľom. Zranenému Djordjemu sa však akoby zázrakom podarilo ujsť. Polícia nakoniec Djordjeho aj jeho konkurenta Darka chytila a gangy rozbila. Darko dostal 9 rokov basy a za mrežami skončila aj bývalá playmate Slobodanka Tosić.

slobodanka tosic

slobodanka tosic

slobodanka tosic

slobodanka tosic

slobodanka tosic

>>Nahá Slobodanka Tosić TU<<

Zdroj: Telegraph.co.uk | Foto: Dailymail.co.uk, Mirror.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).