Zuzana Plačková oplakávala cez Instastories stratu, ktorú svet utrpel, keď na večný odpočinok odišiel zakladateľ časopisu Playboy Hugh Hefner. Playmate má na trúchlenie, samozrejme, plné právo, nakoľko je jedna z mála na Slovensku pýšiaaich sa titulom tohto prestížneho pánskeho časopisu. Zuzana si ale mala radšej dvakrát text pred odoslaním prečítať, vyhla by sa trapasu, ktorý teraz baví internet.

„RIP… HUGH HAFNER…,“ tak znela kondolencia slovenskej playmate Zuzany Plačkovej legendárnemu zakladateľovi Playboya. Aj keď sa preklep v texte podarí z času na čas každému, Plačková pravdepodobne nechtiac premenovala celosvetovú celebritu Hefnera na slovenského „vtipálka“ Tomáša Hafnera.

plackova instastories

Ako by toho nebolo málo, chybička sa kontroverznej kráske zadarila i v slovách, kde opisuje, že si myslí, že Hefner umrel spokojný. Tejto gramatickej nezrovnalosti sa hneď začali chytať aj podarené komentáre. „Myslím, že on hlavne chcel, aby ho mal v slove „spokojní“ tvrdého a dlhého…,“ vtipne poznamenáva jeden z diskutujúcich.

Zdroj/Foto: Facebook, Instagram