Mať doma hovoriaceho papagája je síce sranda, ale na druhej strane nekonečné štebotanie môže po čase začať liezť aj na nervy. Každopádne, ak chcete jeho talent rozprávania rozvíjať, musíte s ním nonstop komunikovať. My sme našli na YouTube Kika, z ktorého sme sa fakt dosrali. :DPapagáj sivý menom Kiko je veru poriadne číslo, ktoré dokáže s ľuďmi komunikovať tak, ako by bol jeden z nás. Medzi jeho obľúbené slová patria aj “ku*va” čí “bosorka”, ktoré neváha použiť aj pri oslovovaní svojej majiteľky. Kiko vás ale zaručene pobaví aj inými hláškami a reakciami, ktoré vypustí pri rozhovore zo zobáka.

Ak by ste sa po zhliadnutí videa rozhodli, že by ste takéhoto ukecaného domáceho miláčika chceli aj vy, pripravte si cca 600 eur. Aspoň takú cenu sme našli pri inzerátoch ponúkajúcich na predaj papagája sivého žaka.

Zdroj: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bruno
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.