Nezáleží na tom, s akým cieľom idete na párty či diskotéku, vždy v kútiku duše dúfate, že niekoho zbalíte. Doma pred zrkadlom si ako tak veríte, no keď príde na lámanie chleba, radšej cúvnete, kopnete do seba ďalší drink a osamelo odkráčate domov. Večer by sa mohol vyvíjať aj úplne inak, ženy na vás čakajú, stačí im dať na podnose chlapa, akého chcú a práve vy ním môžete byť. Pozrime sa spolu, ako na to.

Môžete mať akokoľvek dobrú povahu, prvý dojem robí výzor

Inak povedané, musíte k**va dobre vyzerať. Nie všetci sme obdarení dokonalým výzorom od prírody, no aj ten najväčší fešák sa musí o seba starať. Základom je čistota. Ak prídete upotený, s kruhmi pod pazuchami, alebo nebodaj budete smrdieť, ani nikam nechoďte. Nestačí cigánska sprcha, že voňavka a ideš, prekonajte sa a osprchujte sa. Upravte svoj porast na tvári, nechcete vyzerať, akoby ste práve vyšli z lesa po polstoročí. Dbajte aj na čisté, ostrihané nechty, neverili by ste, koľko žien sa vám na ne pozrie ako na prvé. Aké účesy sú aktuálne sme vám už poradili, ak ste nestihli v predstihu navštíviť holičstvo, tak sa skúste aspoň ako-tak učesať. Umyte si zuby, pevne veríme, že ste na večeru nemali cesnačku, nezabudnite na žuvačku, alkohol vášmu dychu na sviežosti nepridá.

gentleman Skúste sa zamyslieť nad svojim šatníkom a nehodiť na seba prepotenú mikinu, ktorú nosíte tak dlho, kým sa nezačne rozkladať. Nemusíte vyzerať ako módna ikona, ale tepláky a tričko s lacnou potlačou veľa vody nenamútia. Zvoľte radšej košeľu, ožehlenú košeľu. Čisté rifle, ktoré, bolo by fajn, keby vám sedeli a neviseli niekde medzi zadkom a kolenami, iba ak by ste šli na nejakú strašne drsnú underground párty. Čisté topánky sú tiež veľmi, veľmi dôležité!

Martini s vodkou, pretrepať, nemiešať

Hrať sa na agenta nula nula sedem nie je potrebné, ale, pamätáte si, aké ženy mal vždy pri sebe? Odmyslite si fakt, že je to iba napísaný scenár a kúsok logiky v tom nájdete. Vždy v smokingu, upravený, pohárik s drahým alkoholom, to urobí dojem. Vám stačí, ak si nedáte pivo a konzumnú vodku, tuzemské dámy si zatiaľ až tak nepotrpia. Pivo si odložte k futbalu, lacnú borovičku môžete piť, keď vás úlovok z diskotéky finančne zruinuje a opustí. Ak objednávate, držte sa zlatej strednej cesty, nebuďte chudák, čo sa potrebuje lacno zmontovať, ale nehrajte sa ani na Bonda. Ak však jeho životná úroveň je aj vašim štandardom, potom berieme späť.

drink bond Spýtajte sa dámy, čo pije, ak sa nevie rozhodnúť, nenútene jej navrhnite rovnaký drink ako váš, aspoň nadobudne dojem, že jej chcete odporučiť to najlepšie. Nezabudnite si pripiť, s úsmevom ju povzbuďte, nech si dá prvá, nie preto, aby ste sa držali zásady, že dáma má prednosť. Preto, aby ste zistili, či exuje alebo nie. Ona si odchlipne, vy to do seba kopnete a pomyslí si, že ste prvotriedny alkoholik. Ak exne aj ona, môžete sa tešiť na zábavný večer.

Pomerne zásadné je chovať sa slušne, ženy snívajú o džentlmenoch. Udržujte očný kontakt, ak sa váš pohľad stretne s pohľadom vašej vyhliadnutej obete, usmejte sa. V prípade, že sa usmeje ona, zopakujte to a viete, že idete na istotu. Potom je cieľ jasný – zoberte ju na bar. „Dáš si niečo?“ Veď to poznáte. A nezabunite: Nie je dôležité, aby ste boli opitý vy, ale aby bola opitá ona. Ale pozor, nerobte to okato!

Drink zaplaťte, v žiadnom prípade nečakajte, kým to urobí žena. Nevyhovárajte sa na zlatokopky, skrátka to tak funguje stáročia. Ak chce platiť dáma, skúste použiť fintu „trvám na tom, že to zaplatím ja“, ak však napriek tomu trvá na svojom, nedohadujte sa do krvi, aspoň budete mať dôvod pozvať ju na ďalší drink, aby ste jej splatili prvý.

Využite situáciu, džentlmeni boli vždy v kurze

Ďalšia podstatná vec je, že ONA je podstatná. Čím chceme povedať, že nehovorte stále o sebe, ako dobre zarábate, koľko vytlačíte na lavičke v posilke, ako dobre sa vám stále žije s mamou a podobne. Zaujímajte sa o ňu, o jej koníčky, o jej prácu, o jej život. Bude spokojná, že sa vykecala a vy si zachováte rúško tajomna, ktoré ženy priťahuje. Ak sa však začne pýtať, neodpovedajte stručne, ale so záujmom, musí cítiť, že jej to povedať chcete, nie musíte.

Neodmietajte tanec, aj keď nie ste prvotriedny tanečník. Väčšina žien si na parkete vystačí s tým, že sa trochu vlníte, držíte ju za ruky a ona sa pri vás vytancuje aj sama. Nechcete, aby sa váš večer zmenil na nekonečné dohadovanie o tom, že ona tancovať chce a vy nie. Nemusíte pretancovať celý večer, občas ju nežne stiahnite dotankovať pri bar alebo sa porozprávať niekde mimo hlučnej hudby.

Veríme, že sme vás inšpirovali, motivovali, a že si z našich rád vezmete ponaučenie. Lovu zdar, páni.

PS: Nezabudnite, že pred se*om pri vyzliekaní je potrebné jej nohavičky rituálne zahodiť na druhý koniec miestnosti. Aj preto, že keď bude po všetkom, a ona si pre ne pôjde nahá, je tá správna chvíľa urobiť si fotodokumentačný materiál s ktorým určite s kamošmi na pive zabodujete. Prípadne sa neváhajte pochváliť a pošlite niečo aj nám. Určite to zverejníme minimálne na Facebooku. Ostatní čitatelia sa budú červenať závisťou ;-).