V medzinárodnej súťaži Bikini fitness obsadila mladá Slovenka z Lučenca pekné druhé miesto. Sympatická Bianka išla do Ameriky pôvodne pracovať ako aupairka, no dariť sa jej začalo niekde úplne inde. Deväťnásťročná Bianka Malovcová vyzerala ešte pred rokom ako roztomilé dievčatko, dnes by sa za ňou otočil nejeden chlap. Za jej veľkú premenu môže hlavne zmena stravy, viditeľný úbytok na váhe a chuť pracovať na sebe. Amerika pre ňu nie je cudzia, už počas strednej školy tam študovala jeden rok. Vtedy ani len netušila, aké úspechy ju za niekoľko mesiacov čakajú: “Od skončenia súťaže sa mi život zmenil. Uvedomila som si, že súťaženie milujem, dáva mi to zmysel a veľmi ma to napĺňa. Po skončení súťaže som bola smutná, že už je to všetko za mnou, preto som sa o 4 dni na to rozhodla súťažiť opäť. Ďalšiu súťaž mám 2. júla: Wings of Strenght v Chicagu.”

Po maturite sa Bianka rozhodla vrátiť do Ameriky a privyrobiť si prácou aupairky. Osud to však chcel inak a tak na prvé miesto dala zdravú výživu, pravidelne cvičila a smelo išla za svojím cieľom. Vďaka náročným tréningom a pevnej vôli zhodila mladá Lučenčanka neuveriteľných 10 kíl. Takto momentálne napreduje: “Pracujem a pred nedávnom som si dokončila certifikát osobnej trénerky, takže kariéra sa mi rozbieha presne v tom smere, ktorý ma napĺňa.” Dnes sa môže pýšiť zaslúženým druhým miestom v medzinárodnej súťaži NPC Grand Prix Natural Championships, kde bojovala spomedzi dvadsiatich žien s vypracovanými telami.

A v tomto vidí Bianka tajomstvo svojho veľkého úspechu: “Verím, že každý môže dosiahnuť to, po čom túži, treba sa len pevne rozhodnúť, veriť a každý deň robiť niečo na priblíženie sa k cieľu. Verím, že s pozitívnou mysľou a láskou dosiahneme čokoľvek. Som aj nesmierne vďačná mojim rodičom za výchovu a podporu, akú som dostala.” 

Ešte v septembri 2015 vyzerala takto! Zdroj/Foto: Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Janka K
Človek, ktorý rád na sebe pracuje a je spokojný vtedy, keď sú spokojní jeho najbližší :)