Otázka existencie života mimo planéty Zem je aj napriek desiatkam rokov výskumov stále otvorená. Zatiaľ čo jedni by dali ruku do ohňa za to, že vo vesmíre nie sme sami, iní sa na takomto tvrdení len smejú. Faktom ale ostáva, že z výskumov vesmíru prichádza relatívne často viacero zvláštnych fotografií, ktoré by mohli dokazovať práve existenciu mimozemšťanov.Výnimku netvorí ani detailné skúmanie Marsu. Misia zameraná na túto planétu prebieha už niekoľko rokov, pričom NASA prináša na Zem podrobné fotografie. Avšak život na Marse sa do tejto chvíle jednoznačne potvrdiť ani vyvrátiť nepodarilo. Minimálne nie podľa oficiálnych zápisov. Inak to ale vidí ufológ Scott C. Waring, ktorý pri prezeraní fotografií z decembra roku 2012 ostal ako obarený.

jcjvnPrečítajte si tiež:
Mimozemšťania nás kontaktovali! Čo to má znamenať?!

 

V ľavej časti jednej z uniknutých snímok totiž objavil nezvyčajný predmet, ktorý podľa jeho slov až príliš nápadne pripomína nohu mimozemšťana. Waring tvrdí, že na fotografii jasne vidieť neúspešný pokus o cenzúru zo strany NASA, ktorá sa snažila vymazať neznámu postavu a vyhnúť sa tak diskusii zo strany verejnosti. Američania však zrejme zabudli na jeden detail – a síce na neidentifikovateľný predmet práve v ľavej časti fotografie.

mim

Vedci sú si vedomí, že objav ufológa nemôžu brať na ľahkú váhu. V prípade Waringa pritom nejde o prvý objav z Marsu. Nie tak dávno objavil na fotografiách aj kraba či ženu v závoji. O pravde týchto tvrdení sa dá nepochybne polemizovať. NASA ale nálezy ufológa Waringa odmieta komentovať.

PS: VIAC ZÁHADNÝCH FOTOGRAFIÍ Z MARSU NÁJDETE TU!

Foto: Myfilmviews, Metro, toppixgallery.com