Aký to skrat asi musí nastať v mysli mladého dievčaťa, ktoré má pred sebou kariéru supermodelky, aby sa vzdala všetkých svojich morálnych zásad a rozhodla sa pridať na stranu teroristov z ISIS? Akokoľvek neuveriteľne to znie, presne taký je príbeh Kimberley Miners!Britka menom Kimberley Miners (27) žila životom, o akom sníva nejedno mladé dievča. Bola mladá, krásna a pred sebou mala dobre našliapnutú kariéru fotomodelky. Počas posledných rokov začínala zapĺňať stránky módnych magazínov a pred časom dokonca potešila svojich fanúšikov nahým fotosetom, ktorý priniesol denník The Sun. Všetko v živote mladej Britky sa tak zdalo byť ideálne, no z čista jasna sa v jej hlave odohral skrat. Zo dňa na deň Kimberley sekla s kariérou modelky, pridala sa ku radikálnym moslimom a meno si zmenila na Aisha Lauren al-Britanya.

Schránka 05

Kimberley sa verejne hlási k radikálom, obhajuje organizáciu ISIS a vyhlasuje, že Islam jej konečne do života priniesol mier. V súčasnosti je jej jedinou túžbou opustiť Veľkú Britániu a pridať sa ku povstalcom z ISIS. Jej fanúšikovia tak môžu definitívne zabudnúť na nahé galérie, ktorými ich ešte pred pár rokmi zaplavovala…

PS: NAHÝ FOTOSET NÁJDETE TU!

Zdroj|Foto: YouTube, Flickr.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!