V sobotu ráno som sa rozhodol, že skúsim šťastie a podal som tiket pozostávajúci z troch zápasov. Veril som Realu Madrid, rovnako West Bromwichu, avšak bohužiaľ aj Chelsea, ktorému som chcel dať poslednú šancu.

Všetky zápasy sa začali hrať o 16.00 a mohol som si vybrať, ktorý zápas budem sledovať. Najmenej dobrý pocit som mal z Chelsea a preto som sa rozhodol pre ich zápas  s West Hamom. Kurzové prognózy, ktoré pasovali Chelsea za jednoznačného favorita zápasu boli však azda iba zlým vtipom.

Ešte som si ani nestihol dorobiť pukance a zrazu bolo 1:0. Hovorím si: klasika, čo iné som mohol od Chelsea čakať. Samozrejme strelený gól West Ham nakopol a Mourinho mohol mávať a kričať na svojich zverencov koľko chcel. V 37 minúte zápasu však nastal kľúčový moment, keď Ramiresova hlavička už prešla do brány West Hamu, avšak nie plným objemom a rozhodcovia vďaka najnovšej bránkovej technológii gól neuznali.

neuznaný gól Chelsea

Tento moment spôsobil obrovský výbuch hnevu Mourinha, ktorý opäť pourážal všetkých rozhodcov a bol vyslaný na tribúnu.  O pár minút na to dostal ešte ako bonus červenú kartu Matič a bolo vymaľované. Na to neskutočné trápenie som sa už nemohol pozerať a šiel som to radšej rozdýchať prechádzkou do mesta.

Večer som sa pozrel na výsledky a samozrejme môj vnútorný pocit ma opäť nesklamal. Real Madrid s prehľadom 3:1, West Bromwich vyhral 1:0 a práve kvôli Chelsea som prišiel o takmer 70 eur! Vyplýva z toho jedno ponaučenie: Na Chelsea už nikdy v živote nepodám! :-)

Priznajte sa, pokazilo ešte niekomu tiket práve Chelsea? Ak áno, podeľte sa s nami o to v komentári.