Hoci sa nám z jednotlivých televízií vždy prihovára nejaká šumná moderátorečka, všetky sú zväčša ako cez kopirák. Pekná tvárička a blond vlasy pod plecia, takže predsa len by to chcelo trošku oživenia. Milé vedenia televízii, čo tak sa inšpirovať mexickou rosničkou Yanet Garcia, na ktorej ide oči nechať nielen pánske osadenstvo Mexika.V posledných mesiacoch akosi zrazu všetkých chlapov v Mexiku začala zaujímať predpoveď počasia. Žeby v sebe každý z nich objavil skrytý sklon k meteorológii? Ale kdeže! Ich nadštandardný záujem o počasie vzbudila krásna rosnička Yanet Garcia.

Sexy brunetka pracuje pre mexickú televíziu Televisa Monterrey len niekoľko mesiacov a hneď sa postarala o nárast čísel v sledovanosti. Zároveň sa zvýšila sledovanosť aj Yanet samotnej, pretože jej fotky sa začali veľmi rýchlo šíriť sociálnymi sieťami a vysmiatu tvár už pozná milióny ľudí po celom svete, ktorí Mexiko videli len na mape. Prečo by ste teda medzi nich nemohli patriť aj vy? :)

rosnička12 rosnička11 rosnička10 rosnička9 rosnička3 rosnička4 rosnička6 rosnička7 rosnička rosnička1 rosnička2

Foto: Instagram, Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)