Predstaviteľ legendárneho Rockyho, Sylvester Stallone, je hrdým otcom troch dcér. A veru, má byť na čo hrdý. Malé dievčatká vyrástli do krásy a dnes fotkami ohurujú milióny užívateľov sociálnych sietí. A čo by to bolo za šoubiznisového tatka, ktorý by sa svojimi očarujúcimi dcérami taktiež z času na čas nepochválil.:) ManMagazin.sk vám teda predstavuje Rockyho anjelikov! 

Sophia Stallone

Sophia je najstaršou zo Stalloneho dcér, má 19 rokov a navštevuje University of Southern California. Vždy usmiata blondínka robí často spoločnosť svojmu populárnemu otcovi na rôznych druhoch spoločenských akcií.

Sophia Stallone Sophia Stallone 1 Sophia Stallone 2 Sophia Stallone 3

Sistine Stallone

Prostredná dcéra, 17-ročná Sistine, sa živí modelingom a zastupujú ju hneď dve modelingové agentúry – IMG Models a LA Model Management. Ako modelka príkladne formuje svoje telo vo fitku, veľa cestuje, fotí a tiež sa stará o svojich fanúšikov na Instagrame, kde pravidelne pridáva nové fotografie.

Sistine Stallone Sistine Stallone 1 Sistine Stallone 2 Sistine Stallone 3

Scarlet Stallone

Najmladšia zo Stalloneho dcér má iba 13 rokov, no v kráse a prirodzenosti za svojimi staršími sestrami vôbec nezaostáva a časom z nej určite vyrastie krásna žena. Na rozdiel od nich sa však Scarlet na sociálnych sieťach veľmi neangažuje, a to aj napriek faktu, že je dieťaťom slávneho herca.

Scarlet Stallone Scarlet Stallone 1 Scarlet Stallone 2 Scarlet Stallone 3

Trio dievčat trávi spolu množstvo času a očividne sa majú radi. Preto prikladáme pár spoločných fotografií:

Stallone a jeho dcéry Stallone a jeho dcéry 1 Stallone a jeho dcéry 2 Stallone a jeho dcéry 3 Stallone a jeho dcéry 4 Stallone a jeho dcéry 5

Zdroj: 9gag.com, Foto: Instagram, facebook.com