Ženy, nepochopiteľné stvorenia v očiach mužov. Nie, nejdeme vám radiť, ako nás pochopiť, pretože nás aj tak nikdy nepochopíte. Niekedy nám však stačí tak málo. 

1. Záujem

Aký si mal deň? Čo robíš? S kým si vonku? Pre vás tieto otázky ostanú asi vždy len otázkami. U nás je to trochu inak. My máme totižto v rebríčku potrieb na prvom mieste záujem. Ak vás teda nimi atakujeme, myslíme to v dobrom a to isté očakávame aj od vás. Nečudujte sa teda, že ak sa nás po celom dni neopýtate, ako si sa mala, hnevá nás to a samozrejme, že vám to nedáme najavo, ale čakáme na to.

zurivost-hnev-nervy-krik_dr

2. Chápanie

Jednoducho povedané, s pochopením počúvajte naše nekonečné a nudné drísty, ktorým však my prikladáme váhu. Snažte sa na to nejako reagovať, nech máme pocit, že nám rozumiete, a že neignorujete to, čo prežívame. Predsa len sme trochu empatickejšie.

o-MEN-AND-WOMEN-facebook

3. Úcta

Ako prejav úcty chápeme to, keď beriete do úvahy naše myšlienky, želania, ale aj keď sa ťapnete po vrecku a obetujete 1,50 € na nejaký kvet len tak pre radosť. Koho už máte potešiť, ak nie nás? Verte, že sa vieme radovať aj z maličkostí. Hlavne nemajte reči jak koza bobkov a buďte poriadny chlap, chlap činu!

12456

4. Oddanosť

Stále potrebujeme cítiť, že sme vo vašom živote úplne že TOP! Vtedy doslova kvitneme a sme pre vás ochotné urobiť čokoľvek. Aj keď máte prácu, partiu, záujmy, no keď vidíme, že za kamošmi vystrelíte ako struna, a čo sa týka nás, máte vždy kopu času, vtedy budete darmo omieľať, že sme pre vás prvoradé.

123

5. Istota

To, že každý deň hovoríte, že nás milujete je síce pekné, ale my to vieme. Potrebujeme to však aj cítiť. Aj o zmrzline vieme, že je studená, no pokiaľ ju nejeme, chlad necítime. Nestačí to len tak ledabolo raz za čas, musíte nás ubezpečovať opakovane a stále.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.