Ines Helene – mladá, krásna, inteligentná a úspešná. Znie to až neuveriteľne, ale toľkú dokonalosť (a vraj úplne prirodzenú) nájdeme vo Švédsku, odkiaľ táto 23-ročná modelka pochádza. A aby toho nebolo málo, pochváliť sa môže ďalšími tromfami, ktoré z nej robia pre mnohých mužov priam ideálnu ženu.Ines Helene sa do povedomia verejnosti dostala prostredníctvom fotiek na Instagrame, ktoré jej dopomohli k nevídanej popularite. V priebehu jeden a pol roka ju začalo na sociálnej sieti sledovať viac ako jeden milión ľudí, a to i vďaka zmyselným sexy fotkám s tvárou bábiky a hriešne nebezpečnými krivkami tela.

Modeliek ako ona je neúrekom, no Ines sa od nich predsa len odlišuje. Vyštudovala právo a okrem toho je tiež aktivistkou v obhajovaní ľudských práv. Je vôbec taká dokonalá žena reálna?

Ines_Helene2

Ines_Helene1

Ines2
Ines Helene Ines Helene ines

Ines Helene

Ines Helene

Ines Helene

Ines Helene

Ines Helene

Ines Helene

Zdroj: gqitalia.it | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lussy
Večný introvert s tak trochu komplikovanou povahou so zábleskami suchého humoru a nepochopeného vtipu. Ale inak som v pohode, v dave (ne)prehliadnuteľná, často zamyslená, s občasným úsmevom a niekedy aj optimisticky naladená :D