Ako mnohí z vás vedia, pred nejakým časom sme spustili projekt Manforum.sk. Ide o akúsi nadstavbu Manmagazin.sk, kde publikujeme obsah, ktorý by sme tu  publikovať nemohli, pretože nie je cenzurovaný.Z týchto dôvodov na Manforum.sk nie je žiadna reklama a prístup k tomuto exkluzívnemu obsahu majú iba členovia klubu Manforum.sk za symbolický poplatok 0,95 € / mesiac. Registrácia je rýchla – chceme iba váš e-mail a heslo, platbu vykonáte zaslaním krátkej SMS a aktiváciu účtu máte okamžite.

PS: ženám je na Manforum.sk vstup zakázaný! ;-)

Na Manforum.sk chceme prinášať len ten najzaujímavejší obsah a dopriať členom klubu iba tie najlepšie “chuťovečky” – začali sme pekne zostra:

Máme pre vás pripravený NAHÝ fotoset slovenskej televíznej moderátorky!

1590

Pomôžte nám ho zverejniť!

Manforum.sk má v tejto chvíli takmer 700 platiacich členov. 

Pozvite svojich priateľov na Manforum.sk! Po dosiahnutí 1000 platiacich členov zverejníme NAHÝ fotoset slovenskej televíznej moderátorky!

>> ZDIEĽAJTE TÚTO VÝZVU NA SVOJOM FACEBOOKU <<

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ondrej
Šéfredaktor a zakladateľ. Stará sa o štruktúru magazínu, robí väčšinu hlavných rozhovorov, technologických a auto-moto článkov. O to, aby boli naši čitatelia spokojní sa stará osobne a dlho do noci odpovedá na ich e-maily a správy na Facebooku.