Čo sme (opäť) sľubovali a dlho avizovali, to (opäť) plníme! Pri príležitosti osláv 2000 členov klubu Manforum.sk vám predstavujeme novú COVER GIRL Manmagazin.sk Timeu Trajteľovú!Pred niekoľkými dňami sme informovali, že ak bude mať Manforum.sk svojho dvetisíceho predplatiteľa, zverejníme fotoset jednej veľmi známej fitnessky. Dámy a páni, dovoľte nám predstaviť dievča mesiaca august 2016: majstersku sveta v Bikini Fitness Timeu Trajteľovú!

timea-fb

VŠETKY FOTOGRAFIE SI MÔŽETE POZRIEŤ TU

Timea týmto srdečne pozdravuje všetkých čitateľov Manmagazin.sk a verí, že sa vám budú páčiť jej fotografie, ktoré vznikli v exkluzívnej spolupráci s fotografkou Lollou Fukari & Manmagazin.sk. V rámci tejto spolupráce sa môžete tešiť ešte na mnoho ďalších fotosetov.

obalka2

VŠETKY FOTOGRAFIE SI MÔŽETE POZRIEŤ TU

O tom, koho máme najbližšie pred objektívom našej fotografky vyzliecť, môžete hlasovať aj vy na Manforum.sk.

verejna_verzia

VŠETKY FOTOGRAFIE SI MÔŽETE POZRIEŤ TU

Dievčatá, ak sa aj vy chcete stať dievčaťom mesiaca Manmagazin.sk, neváhajte nám poslať svoje fotky a krátke info o sebe na [email protected]

Zdroj: Manmagazin.sk | Foto: Exkluzívne pre Manmagazin.sk Lolla Fukari

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ondrej
Šéfredaktor a zakladateľ. Stará sa o štruktúru magazínu, robí väčšinu hlavných rozhovorov, technologických a auto-moto článkov. O to, aby boli naši čitatelia spokojní sa stará osobne a dlho do noci odpovedá na ich e-maily a správy na Facebooku.