Túžba, vášeň, nespútaný sex. Takto to príroda zariadila, aby prinútila ľudský rod rozmnožovať sa (lebo keby sa deti robili tak ťažko ako sa rodia, už dávno by sme vymreli). Lenže má na svedomí aj také „neprístojnosti“ ako napríklad vyprázdňovanie, vypúšťanie plynov zvrchu aj zospodu a iných zabijakov príťažlivosti medzi mužom a ženou. 

Romantika končí na toalete

Asi tušíte, čo tým myslíme. Po prvom vášnivom milovaní sa odrazu začne o slovo hlásiť, v lepšom prípade, močový mechúr, v tom horšom, plné črevá. Keďže toaleta býva len málokedy dostatočne ďaleko,  je veľký predpoklad, že objekt vašej lásky bude počuť každý sprievodný zvuk. Útlocitnejší jedinci môžu mať problém vôbec vyprázdniť sa. Časom zábrany tohto druhu síce opadnú, ale…

Už pred sebou nemáte čo skrývať

Vzájomná príťažlivosť vami ešte stále lomcuje, ale pri spomienke na prvé zábrany na toalete sa už len zasmejete. Pomaličky sa začínate uvoľňovať, a to doslova. Muž nemá problém odvzdušniť sa v prítomnosti ženy, v tomto smere sa nedajú zahanbiť ani mnohé dámy. Ani dvere toalety už nezamykáte, dokonca ich občas zabúdate aj zavrieť, takže v rámci vykonávania rôznych biologických potrieb veselo komunikujete s partnerom.  A také banality ako vŕtanie v nose, strihanie nechtov či holenie intímnych partií v jeho prítomnosti už neriešite vôbec. To už hovoríme o štádiu spoločného bývania. Veď kde inde by mal byť človek viac sám sebou, keď nie doma.

Hranice tolerancie

Každý ich má niekde inde, ale má (teda dúfame). Niečie libido môže totálne odrovnať už len zle utajené prdnutie, niečím neotrasie ani pod obraz spitý grcajúci partner. Fakt záleží len na tých konkrétnych dvoch jedincoch a hlavne na ich vzájomnej komunikácii. Ale že sú ženy v tomto smere väčšinou útlocitnejšie, snáď netreba nejako zvlášť zdôrazňovať. Jednoznačne je dobré povedať si otvorene, čo ešte tolerovať viete a čo je už cez.

Kde sa podela vášeň?

Kde už niet čo objavovať, obdivovať, tam ju nehľadajte. Udržať si vzájomnú príťažlivosť aj v dlhoročnom vzťahu je totiž veľké umenie. Nemusíte bežať do vedľajšej miestnosti v momente, keď sa potrebujete poškriabať – veď viete, kde. Ale aspoň tie dvere na toalete za sebou môžete najbližšie zavrieť.

P. S.: A hlavne sa doma nemeňte na rozgajdané prepotené teplákové príšery s mastnými vlasmi (platí pre obe pohlavia rovnako). Teda pokiaľ nemáte v pláne vedome zabiť posledný klinec do rakvy vašej niekdajšej vášne.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrea
Milujem život, šport, hudbu, zvieratá, prírodu, knihy. Fascinujú ma zákutia ľudskej duše a medziľudské vzťahy. Veľmi rada jem a dlho spím. :-)