Je vám blízky svet rýchlych kolies a luxusných motoriek? V tom prípade vás pozývame na jedinečnú výstavu I ♥ rýchlosť, ktorá bude prebiehať od dnešného dňa, teda 12. februára, až do 1. marca 2015 v priestoroch bratislavského nákupného centra Central.

Viac ako 90 nablýskaných motocyklov sa v najbližších dňoch predvedie návštevníkom Centralu na výstave I ♥ rýchlosť.  Oslnia vás silné tátoše značiek ako Harley Davidson, BMW, Suzuki, KTM, Yamaha, Aprilia, Indian, Victory, Triumph, legendárne skútre Vespa a Capirelli či trojkolka Rewaco. Taktiež budete môcť vidieť  špeciálne prestavby v podaní firiem XXX-LM, ktorá má na konte niekoľko európskych ocenení, či LL Customs.

Vystava motoriek_1s

Korením budú aj závodné špeciály Karla Abraháma, s ktorými pretekal na Majstrovstvách sveta. Na výstave sa dokonca 14. februára objaví aj sám Karel a od 15.00 bude počas vlastnej autogramiády rozdávať podpisy. Ďalšími lákadlami je napríklad aj výstavný kus Petra Baláža, ale aj prezentácie Grand Prix Brno a policajné motorky.

Vystava_Karel_Abraham

Okrem toho od 19. februára budete môcť súťažiť o vstupenky na Grand prix Brno či hlavnú cenu štýlový skúter Vespa Primavera 50.

Tak čo, vidíme sa? :)