Sympatická, menšia blondínka, veľmi elegantne oblečená, vždy s množstvom módnych doplnkov a šperkov nám poskytla “Rozhovor s nymfomankou”. Dvojky prsia, dobrá kostra, chlapci sa obzerajú. A predsa nie je všetko v poriadku… Dotyčná, nemenovaná, 26 ročná slečna zo západného Slovenska nám z logických dôvodov neprezradila svoje meno, no o to je jej spoveď úprimnejšia. 

Koľko partnerov si vystriedala?

Boli to určite stovky chlapov a niekoľko žien.

Koľko milencov naraz dokážeš zvládnuť?

Myslíš naraz v posteli? To už nerobím, skúšala som to, ale potom sa pretekajú, chcú sa jeden pred druhým ukázať a kašlú na mňa a moje potešenie… výsledný zážitok nestojí za to. S jedným je to lepšie.

Myslel som, s koľkými naraz “chodíš”?

Záleží od ich možnosti ako často môžu byť so mnou. Sú to totiž aj zadaní chlapi, ale povedzme 4 – 10 striedam takých aktívnejších. Popritom sa ozvú aj nejaké staršie známosti, s ktorými sa stretnem jeden krát za dlhšie obdobie.

Sú stretnutia s nimi vyložene o súloži?

Chodíme aj na výlety, autom alebo s motorkármi. Chodíme si sadnúť na vínko, na kávičku. Keď máme priestor a čas a môžem u muža prespať, tak sa rozprávame, pozeráme film, ráno mu spravím raňajky, upracem, ak býva sám (ale takých je málo), ale väčšina času, áno, je súlož.

Väčšina času? To v noci vôbec nespíš?

Sú také noci, mne to veľmi neprekáža, dokážem fungovať aj po 1-3 hodinovom spánku. Súlož je pre mňa viac ako spánok alebo jedlo. Potrebujem ho.

Koľko orgazmov potrebuješ za deň?

Pokračovanie doteraz na manmagazin.sk nezverejnenej časti rozhovoru: Rozhovor s nymfomankou: „Súlož je pre mňa viac ako spánok, potrebujem ho!“

Veľa, ale nie je to iba o orgazmoch, keby to bolo o orgazmoch, asi by som bola vášnivá onanistka, čo nie som. Chcem chlapa, chcem iné telo.

Balíš ty ich alebo oni teba?

To je tiež rôzne, viem situáciu predstierať tak, že si muž myslí, že zbalil on mňa, ale mám dopredu pripravený scenár.

Máš k nim aj nejaký citový vzťah?

(premýšľa) Chcelo by sa mi povedať, že “každého ľúbim”, ale to by sme tých vašich čitateľov akurát tak rozozsmiali. Ale sú takí, ku ktorým niečo cítim, ale ja chápem a oni chápu, že náš vzťah je o jedinom.

Mala si vôbec nejaký vzťah?

Áno, jasné. Mala som na škole chlapca, ale veľmi veľakrát som ho podviedla. Bolo mi to veľmi ľúto, ale nevedela som odolať napríklad sexu s učiteľom. A potom keď som ho podviedla s tým učiteľom, už som si povedala, že raz, alebo dva razy, no a už to išlo… Zrazu ich bolo. No chudák… veľa.

 

Takže iba jeden vzťah?

Nie, potom som sa o čosi neskôr znova zamilovala a bola mu verná 2 roky.

Neverím, ty si bola verná 2 roky? A nič okrem toho, ani ťuk?

Nie. Ale bolo to peklo. Ani nie pre nedostatok sexu, to som ako tak zvládala, ale pre jeho žiarlivosť. Poznali sme sa totiž už predtým a poznal moju “povesť”, neustála ma kontroloval, domýšľal si, neveril mi nič, bolo to hrozné. Aj keď sme mali spoločnú domácnosť a plánovali sme budúcnosť, musela som sa s ním rozísť. Ale robil mi dosť zle ešte aj po tom, ako sme sa rozišli. Rozprával všade o mne, že som ku*va a pritom som mu bola verná, aj keď som si občas musela zakusnúť do pery, ale bola som.

Zažila si aj nejaké iné komplikácie pre tvoju “záľubu”?

Ou, tých bolo… Najhoršie keď som bývala ešte s rodičmi, tak to bolo kruté. Snažili sa mi dohovoriť, že sa nemôžem stretávať každý deň s niekym iným. Susedia museli mať tiež rôzne reči, ale snažila som sa a snažím sa to doteraz maskovať najlepšie, ako to len ide.

Čo vlastne hovoria tvoji “milenci” o tvojej “záľube”?

Ja sa s nimi o tom nerozprávam. Zistila som, že je dobré si nájsť chlapa, ktorému tiež ide iba o sex a nechce sa viazať, a to sú väčšinou, bohužiaľ, zadaní chlapi. Aj keď ja sa vzťahu nebránim – dokážem byť verná.

Máš vôbec nejaké iné koníčky?

Moc nie. Televízor vôbec nemám, stačí mi notebook s internetom, aby som bola ako tak v kontakte so svetom. Ale celý môj svet je v podstate sex.

Čo ak nie je práve čo po…. milovať?

Aj také situácie sú, vtedy som zúfalá, dokázala som kedysi napísať do každej skupiny na nemenovanej chatovacej službe, že hľadám milenca, no a zrazu ich bola celá rada… (smiech)

Vyhovuje ti tvoj život? Nie si nešťastná?

Nie, som šťastná a som spokojná. Stretávam sa s rôznymi mužmi, často bohatými, aj keď ja si na to nepotrpím. No a niektorí ma aj “rozmaznávajú”. Je mi takto celkom dobre, avšak už by som sa rada usadila.

Čo deti?

Zatiaľ nie. Mám dobrú robotu, chcem ešte využiť kariéru, kým sa dá. Neskôr ale určite áno.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ondrej
Šéfredaktor a zakladateľ. Stará sa o štruktúru magazínu, robí väčšinu hlavných rozhovorov, technologických a auto-moto článkov. O to, aby boli naši čitatelia spokojní sa stará osobne a dlho do noci odpovedá na ich e-maily a správy na Facebooku.