Nový prieskum odhalil zaujímavú vec z našich spální. Štúdia sa totiž zamerala na to, kedy chcú se* muži a kedy ženy a zistilo sa, že muži sú ranní vtáci, zatiaľ čo ženy chcú se* v noci.Je to jedna z odvekých otázok muža: kedy chce žena se*? Nová štúdia odhaľuje, kedy má na se* chuť muž a kedy žena. Podľa prieskumu, ktorého sa zúčastnilo 2300 ľudí, obe pohlavia jednoducho fungujú v rôznych časových pásmach, pokiaľ ide o se*.

Zatiaľ čo muži majú na “to” najviac chuť medzi šiestou a deviatou hodinou ráno, ženy chcú se* oveľa neskôr v priebehu dňa, konkrétne medzi jedenástou večer a druhou hodinou ráno. Ak by vás zaujímal presný čas, priemerný muž má na se* chuť najviac o 07:54 a priemerná žena o 23:21.

Iba 16 % mužov uviedlo, že chce se* pravidelne večer pred spaním, zatiaľ čo len 11 % žien odpovedalo, že sa cítia najviac se*u chtivé skoro ráno. Prieskum tiež naznačil, že ľudia majú tendenciu usadiť sa s partnermi, ktorí majú podobné se*uálne chute. Viac ako polovica všetkých opýtaných (63 % žien a 54 % mužov) odpovedalo, že majú chuť na sex zhruba v rovnakom čase, ako ich aktuálny partner.

Avšak, 44 % žien a 33 % mužov uviedlo, že zažili problémy v minulých vzťahoch kvôli času a frekvencii se*u. To podľa výskumu poukazuje na to, že existujú veľké rozdiely, kedy majú chuť na se* muži a kedy ženy.

Zdroj: telegraph.co.uk | Autor: Peter M. | Foto: pixabay.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Peter M.
Flegmatický pohoďák, ktorý je pre každú srandu a nikdy neskazí žiadnu zábavu. Obľubuje kvalitné pivo, nepohrdne pozvaním na koncert, sleduje dianie v športe a novinky v technike. Rád píše články, ktoré pobavia a niekedy aj poučia.