Timea Trajteľová patrí dlhodobo medzi najúspešnejšie slovenské bikini fitnesky. Na pódiach začala hviezdiť už v roku 2013 a čím ďalej, tým viac valcuje svoju konkurenciu.Niekoľkonásobná majsterka sveta sa počas uplynulého víkendu zúčastnila súťaže s názvom 2018 IFBB President Santonja´s Cup. V nabitej konkurencii sa Timea opäť nestratila a pripísala si zlato z kategórie Ženy do 169 cm. Prvé miesto získala aj v kategórii Juniorky open.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

V súčasnosti zažíva posilňovanie veľký boom a čoraz viac chlapov doslova žerie baby, ktoré cvičia. A hoci väčšina mužov preferuje Timeu Trajteľovú v jej mimosúťažnej ženskejšej forme, nájdu sa aj takí, ktorým vyhovuje práve brunetkin vyrysovaný vzhľad s minimálnym podielom vody v tele. Čo hovoríte na víťaznú formu Timey Trajteľovej z poslednej súťaže vy? Dali by ste si ešte povedať? Podeľte sa s nami o váš názor v komentároch pod článkom na Facebooku.

Vyrysovanú formu Timey Trajteľovej si môžete pozrieť  >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).