Nekonečne veľké množstvo dopravných priestupkov, spálených pneumatík, rozbitých áut, ohrozených účastníkov cestnej premávky, fyzicky napadnutých klávesníc, to všetko je Need For Speed. Všetky mladšie ročníky naberali prvé zodpovedné skúsenosti so šoférovaním práve v tejto hre. Milovali sme ju, milujeme ju, budeme ju milovať navždy či máme 15, alebo 60.V roku 2014 sme sa dočkali filmového spracovania motívu Need For Speed, neboli to síce rýdze nočné preteky, na aké sme boli zvyknutí, ale za pozretie film určite stojí. Ak ste ho nevideli, nech sa páči, malá ochutnávka.

O rok neskôr prichádza zbrusu nová hra Need For Speed. Hoci bude nadväzovať na predošlé verzie a bude silno inšpirovaná legendárnou Need For Speeed Underground, bude sa volať jednoducho, Need For Speed. Nič navyše, načo? Dodnes si pamätám, ako som hrával Underground na najnižších detailoch, stále to občas sekalo, ale bol som taký šťastný, pán ciest! Povedali by ste, že od vydania Undergroundu prešlo už 12 rokov? Neuveriteľné!

Predstavenie plnej verzie je naplánované na 15. júna 2015, takže chystajte konzoly, čistite počítače od prachu, dostanú zabrať.