Hnevá vás vaša banka? Hnevá vás, že všetko dlho trvá, veľa stojí a že keď zrovna vy niečo potrebujete tak sa nič nedeje? Čo tak skúsiť si založiť zdarma účet v mBank, dostať naň zadarmo 20 Eur a začať využívať služby modernej banky? Tu je 10 argumentov, prečo by ste to mali spraviť:

 

1. Nikdy nemusíte do banky

Všetko vyriešite pohodlne cez internet, telefón či e-mail.

2. Všetko je bez poplatkov

Vedenie účtu, karta k účtu, vklady, výbery, prevody. Jediné, čo vám bude na vašom účte na konci mesiaca zúčtované bude kreditný úrok – teda to, čo vám banka PRIPÍŠE na účet za to, že máte u nej vaše peniaze. Schválne – pozrite sa na svoj výpis z účtu úplne dole – koľko je tam mínúsových položiek? U mBank nie sú žiadne.

3. Je vám jedno z ktorého bankomatu vyberáte

Zrazu vám je ukradnuté, či je bankomat zelený alebo modrý. Vy máte svoje výbery zdarma. Z hociakého. Zrazu zisíte aké je to cool, pretože sa neobťažujete hľadať bankomat vašej banky. Použijete jednoducho ten najbližší.

4. Výbery v zahraničí zdarma

Veľa ľudí stresuje, že ide do Chorvátka a nebude mať tie ich kuny. Ak máte mBank, peniaze si vyberiete v Chorvástku z bankomatu. Bez poplatku.

5. Ako ale budem vkladať?

Toto je jediná nevýhoda, aj keď nejaké pobočky už na Slovensku sú a stále pribúdajú (Bratislava, Nitra, B. Bystrica, Žilina, Košice, Prešov). Banka sa však riadi filozofiou, že ak nemá veľa pobočiek, nemusí platiť nájmy a zamestnancov, takže môže fungovať bez toho, aby od vás chcela poplatky. Uvedomte si ale, že váš príjem je často výplata alebo (ak ste živnostník) peniaze, ktoré vám pošlú odberatelia na účet. Život sa dá zariadiť aj bez vkladania, je to dokonca pohodlnejšie, pretože: nemusíte ísť do banky!

6. Ako niečo vybavím? Kreditnú kartu, hypotéku, úver, sporenie?

Všetko cez milých operátorov, ktorí sú k dispozícii od skorého rána až do 22.00 hodiny. Cez víkendy a sviatky taktiež do 21.00!

7. Veľmi prehľadný internet banking, kde vybavíte všetko

Internet banking na webe, či ako aplikácia do mobilu – všetko veľmi prehľadné, jednoduché a so všetkými nastaveniami, s ktorými bežne chodíte do svojej banky. Už nemusíte, vitajte vo svete mBank.

8. Nemusíte sa báť o svoje peniaze

mBank je banka, ktorá patrí pod materskú spoločnosť Commerzbank, čo je druhá najväčšia banka v Nemecku a jedna z najväčších bankových skupín na svete. Má celosvetové pôsobenie a viac ako 15 miliónov klientov. Zamestnáva viac ako 62.000 ľudí. Vaše peniaze, aj vďaka Slovenskej legislatíve, podľa ktorej za bankové vklady do určitej výšky zodpovedá štát, sú určite v dobrých rukách.

9. Bezpečie cez potvrdzovanie transakcií pomocou SMS

Každý prevod či zmenu nastavenia potvrdzujete do internet bankingu kódom, ktorý vám okamžite príde na vami definované telefóne číslo ako textová správa. Je to bezpečné a jednoduché. Žiadne krabičky, kartičky či zložité inštalácie nejakých programov.

10. Ste vo veľmi modernej spoločnosti

Banka sa netvári ako najväčšia na svete (aj keď patrí do skupiny, ktorá vlastne je), ste vo veľmi modernej spoločnosti. Pracovníci sú ústretoví, na internet bankingu vybavíte toho veľmi veľa a sami, dokonca zábavnou formou.

Založiť účet v mBank a získať naň zdarma 20 Euro:

>>> KLIKNITE SEM <<<