Mladá žena z Latinskej Ameriky podstúpila strašidelný rituál vyháňania diabla. Ak nemáte radi ducharinu, po tomto videu nezaspíte.Pápež František často hovorí o prítomnosti Diabla medzi nami. Vraj sa rohatý šéfko podsvetia chodí vetrať medzi ľudí častejšie, než má vo zvyku. Akoby sa niečo blížilo. Vďaka týmto proroctvám v Latinskej Amerike prudko vzrástol počet exorcistických rituálov. Zrejme tamojší ľudia začali vyháňať diabla preventívne. Ostatne, nemôžeme sa veľmi čudovať, pretože Satan je veľmi silnou a živou súčasťou ich viery.

Dôkazom tohto nastupujúceho šialenstva je aj tajomné video, na ktorom sa odohráva rituál exocirzmu. Vyháňanie diabla z mladej ženy nie je nič pre slabé povahy. Silno krváca z úst, nohy ruky sa jej neprirodzene krútia a v tvári mení výrazy ako pri mučivých bolestiach. Video sa objavilo na sociálnych sieťach a nikto presne nevie, kde sa vzalo. Dokonca nie je ani jasné, v ktorej krajine sa obrad odohral. Jazyk, ktorý počuť vo videu, pripomína španielčinu.

Žena sa nakoniec akoby zázrakom upokojí aj vďaka akémusi asistentovi, ktorý jej pomáha spamätať sa. Celý akt je o to strašidelnejší, že sú na zemi nakreslené exorcistické symboly.

zdroj: dailymail.co.uk, youtube.com l foto: depositphotos.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jorge
Pohodlný až bohémsky život? Prečo nie, sme s ním :)