Krásna Brazílčanka Catarina Migliorini vydražila v 21 rokoch svoje panenstvo. Jej snom bolo za získané peniaze cestovať, pomáhať chudobným a vyštudovať medicínu. Peniaze však toto nešťastné dievča nedostalo a ako sama tvrdí, cíti sa byť oklamaná.O Catarinine panenstvo sa zaujímalo 15 mužov z rôznych kútov sveta, napríklad z USA, Brazílie, Japonska či Indie. Najvyššiu ponuku, konkrétne 780 tisíc dolárov, ponúkol 58-ročný Japonec, ktorý si hovorí Natsu. Za túto sumu chcel Japonec o akte natočiť film. Nejednalo by sa však o erotiku či porno a samotný akt “odpannenia” by v tomto filme taktiež zachytený nebol. Dievča by iba rozprávalo o svojich pocitoch pred a po akte. Aby všetko prebehlo pekne po poriadku, Japonec Natsu musel predložiť potvrdenie o tom, že netrpí žiadnou pohlavnou chorobou, na oplátku Catarina doložila doklad od gynekológa, že je stále pannou.

Keď ale Catarina priletela do Sydney, Natsu vyzeral inak než mal, dokonca pred ňou nestál 58-ročný muž, ale 21-ročný mladík. Ako sama tvrdí, celá dražba bola zmanipulovaná. Oklamané dievča si myslí, že Natsu ani neexistuje. Preto sa rozhodla od ponuky odstúpiť a svoje panenstvo sa pokúsi predať po druhýkrát.

Zdroj: divny.cz | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomas Po
Klasický typ mladého chlapa, ktorý sa zaujíma o šport, ženy a peniaze. Rád si vypijem dobre vychladené pivko s partiou správnych ľudí, s ktorými pokecám s a naučím sa novým veciam, pozberám nové názory na určité veci a spravím si vlastný úsudok.