Ak už máte po krk všetkých tých kolotočársykch letných hitov, ktorými nás valcujú rádia, kúpaliská či bary, novinka Free Your Mind od kapely No Brake vaše uši istotne poteší. Dokonca má i veľmi príjemný vizuál.Východniari No Brake prichádzajú s novým singlom Free Your Mind, ku ktorému už stihli natočiť i videoklip. Miestom jeho realizácie sa stal Prešov, pričom príprava naň trvala podľa členov kapely dosť dlho kvôli množstvu vizuálnych efektov. Za tie môžu vďačiť talentovaným chalanom z vranovského štúdia Cube Art Pictures.

„Hoci sme mali približnú predstavu ako by mal ten klip vyzerať, natáčanie bolo dosť spontánne. Objaví sa tam aj množstvo ľudí, ktorých sme stretli náhodou v uliciach Prešova. Našou obľúbenou pasážou je time-lapse, pri ktorom sme si užili najviac srandy a je v ňom veľa vtipných detailov, preto si to treba pozrieť viackrát,“ prezradil frontman Juro.

Výsledok je naozaj výborný tak, ako bez pochyby i celá skladba Free Your Mind. Mimochodom, povedali by ste, že ide o Slovákov? My ani nie. :)

Viac informácii o kapele No Brake sa dočítate TU.

Foto: Youtube