Že vraj ženy nevedia parkovať??! No áno, nevedia… ale to nič, vtipy o ženách, ktoré majú problémy s parkovaním sa stanú raz a navždy minulosťou. Problém, ktorý sa s nimi ťahal viac ako pol storočia, sa totiž podarilo vyriešiť v Číne.Na východnom pobreží Číny mali už dosť toho večného znevažovania žien a neutíchajúcich posmeškov na margo ženského parkovania. Situáciu sa rozhodli riešiť a čuduj sa svete, bez väčších problémov ju aj vyriešili. Číňania totiž vytvorili parkovacie miesta, ktoré sú určené špeciálne ženám. Spoznáte ich veľmi jednoducho, sú lemované ružovou farbou a, samozrejme, sú takmer dvakrát tak veľké ako bežné parkovacie miesto.

Schránka 42

Paradoxom je, že práve ženám sa tento nápad vôbec nepáči. Množstvo z nich ho totiž považuje za urážlivý, diskriminujúci a navyše sexistický… No povedzte, dá sa tým ženám vôbec nejako vyhovieť?

Zdroj/Foto: Youtube, chinanews.com, allthingsgud.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!