Vychádzať s druhými ľuďmi je niekedy naozaj ťažké, špeciálne, keď musíte bývať s niekým, koho vlastnosti nemáte až tak v obľube. Rovnakú situáciu zažila aj žena, ktorá to už so svojou spolubývajúcou nemohla vydržať. Rozhodla sa ju teda za odvoz ponúknuť na internete, čomu sa po prečítaní jej inzerátu ani nečudujeme.“Predám alebo darujem spolubývajúcu za odvoz” – tak znie názov inzerátu. Objemná blondínka, s ktorou musí dotyčná bývať, je podľa jej slov sebecká, otravná a nevkusná a fyzická krása tiež nie je jej prednosťou. Dievča to úplne zaklincovalo trefnými prirovnaniami.

“Predám alebo darujem (aj tak by ju za peniaze nikto nechcel) svoju spolubývajúcu. Je to tlstá blondína s mongoloidným vzhľadom. Jej superschopnosť je neustále na*ieranie všetkých naokolo, ultra sebectvo a nevkusné obliekanie starej panny (asi vykradla šatník Bohdalovej). Nič iné nevie. Síce je blbá ako vráta od chlieva, ale skvelo poslúži ako verný exponát dámskeho prirodzenia v nadľudskej veľkosti alebo miesto toaletného papiera, ktorý je dokonca biodegradabilný! Už teraz vyzerá ako v rozklade! Doporučuje 9 z 10 Horstov Fuchsov. PS: Je tak hnusná, že sa zježili chlpy na pr** (ach tá cenzúra) aj Zdeňkovi Troškovi, zvieratá začali hromadne páchať samovraždu a Tomáš Ortel sa priznal k počúvaniu hudby Justina Biebera. Doporučil ju utratiť i Zdeňek Srstka, takže je to vážne. Upozornenie: Pohľad na ňu môže spôsobiť krvácanie z očí, uší a ďalších nemenovaných telesných otvorov. Zn: Ponáhľa to, dostala sa ku mne tajná informácia, že sa v budúcich pár dňoch v noci zadusí vankúšom.”

Foto: Facebook, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Damien S
Fanúšik Kubricka, pekných žien, zábavy a jednoduchého pohľadu na život. Postarám sa o to, aby sa k vám všetky pikošky dostali okamžite a v tom najkvalitnejšom spracovaní! ;)