Populárna stránka Buzzfeed pred istým časom vyzvala svojich čitateľov, aby sa s ľuďmi z redakcie podelili o svoje najtrápnejšie príhody zo se*u v trojke. Ako sa ukázalo, tých vtipných zážitkov v trojici majú ľudia za sebou viac než dosť a toto sú tie nabrutálnejšie z nich. Neočakávaný výstrek na tvár

Raz som mala trojku s dvoma kamarátmi. Jedného z nich som uspokojovala ústami, zatiaľ čo na tom druhom som jazdila. Keď sa však ten prvý blížil k happyendu, pritlačil mi tak prudko hlavu, že som sa odtiahla, zatiaľ čo on sa práve spravil. Jeho výstrek však neskončil na mojej tvári, ako pôvodne chcel, ale na tvári toho druhého chlapíka, na ktorom som predtým jazdila.

Prekvapivá návšteva

S kamarátom sme sa dohodli, že vyskúšame trojku a raz, keď išli moji rodiča preč, zavolali sme si k sebe ešte jedného chlapca. Všetko šlo ako po masle až dovtedy, kým sa domov neočakávane nevrátila moja mama. Ona pracuje ako se*uálny terapeut, a dokonca má vlastnú reláciu v rádiu. Hneď, ako nás prichytila, začala sa nás pýtať otázky o tom, či si uvedomujeme, čo to tu robíme. To bol ten deň, keď som stratila panenstvo.

trapasy pri trojke
Foto: UPN

Krvavý leasing

Mali sme trojku po tme a zatiaľ čo sa chlap venoval mne, na mojej tvári sedela slečna, ktorej som sa venovala ústami. Bola mimoriadne vlhká a to sa mi páčilo až do chvíle, kým sa chlap nestrhol a nespýtal sa ma, čo to mám na hrudi. Slečne totiž počas môjho leasingu začala menštruácia a ja som mala celú tvár a hruď od krvi.

Osamelá milenka

S kamošom a kamoškou sme sa dohodli, že vyskúšame trošku úchylnejšiu trojku. Ja som si dokonca dala na krk psí obojok, ktorým ma priviazali k rámu postele. Po chvíli sa však milostná aktivita presunula na druhú stranu postele, kam som kvôli obojku nedočiahla. Snažila som sa na to dvojicu upozorniť, ale nereagovali a ja som sa pripútaná obojkom k posteli musela pozerať na to, ako si moji dvaja priatelia bezo mňa spoločne užívajú.

trapasy pri trojke
Foto: Disney

Pizza na prsiach

Raz sme si užívali trojku, keď do izby vošla moja kamarátka s pizzou. Najskôr sa len prizerala, ale potom mi z ničoho nič vyliala omáčku na prsia a začala celý akt komentovať, akoby to bol basketbalový zápas. Krátko potom sme ju z izby vyhodili a dodnes sa na tom smejeme.

Odkaz mame

Raz som mala trojku s dvoma kamarátmi a jeden z nich si nechal vo vrecku mobil. Počas našich radovánok sa mu nechtiac podarilo vytočiť číslo svojej mamy, ktorej nechal na telefóne dosť dlhý odkaz…

Mliečne prekvapenie

Raz som mala trojku s jedným týpkom a jednou ženou, o ktorej som ale vtedy nevedela, že mala pred necelým rokom dieťa. Keď som sa posilnená alkoholom pustila do jej bradaviek, čakalo ma nemilé prekvapenie. Celé ústa sa mi totiž zaplnili jej materským mliekom.

trapasy pri trojke
Foto: NBC

Boľavá bradavka

Bola som v ten deň bez podprsenky, pretože som mala pásku na bradavkách. Keď mi však chlapík pri trojke tú pásku z bradavky odtrhol, nechal mi na nej trvalú spomienku na tento zážitok.

Svätý hriešnik

Pred mnohými rokmi sme sa so snúbencom rozhodli okoreniť si TO s jedným slušným katolíckym chlapcom a jeho priateľkou. Keď sme sa stretli, katolícky chlapec sa začal okamžite vyzliekať, na čo zareagoval môj snúbenec a chcel mu dohovoriť, že tu platia isté pravidlá a postupy. Takmer nahý katolícky chalan na to zareagoval svojsky a zo zadnej strany svojich boxeriek vytiahol Bibliu a začal nám hovoriť, že to, čo ideme urobiť, je zlé. Každopádne večer skončil tým, že priateľka katolíckeho chlapca skončila vzdychajúca na klíne môjho snúbenca.

trapasy pri trojke
Foto: Sony Pictures

Nešťastné uhryznutie

Ja, môj partner a ďalšia žena, ktorá ešte nikdy nemala žiadnu skúsenosť s inou ženou, sme si užívali trojku. Môj partner sa jej venoval odzadu, zatiaľ čo ona sa ústami starala o moje potešenie. Keď však začal partner prirážať o niečo silnejšie, slečna sa zľakla a nechtiac ma uhryzla do klitorisu.

Alergická reakcia

Moja prvá trojka bola úžasná, ale krátko po nej, keď sme ešte oddychovali v posteli, som dostala alergickú reakciu na ich psa. Okamžite mi opuchli oči a vyhádzala som sa na celom tele, čo bolo dosť zlé najmä kvôli tomu, že hneď na druhý deň ráno ma čakal dôležitý pracovný pohovor.

trapasy pri trojke
Foto: Disney Channel

Angry Birds

Raz som mala trojku s dvoma chalanmi, ktorých som predtým nepoznala. Všetko šlo fajn, ale po čase sa jeden z nich tváril akosi nezúčastnene. Ja s druhým chalanom sme sa ho snažili viac zapojiť do hry a venovať sa mu. V tom sme si všimli, že hrá na mobile Angry Birds.

Pomsta môjho EX

Keď som ešte bola na strednej škole, jedného dňa som sa vytratila z domu a následne som si užívala trojku s dvoma chalanmi u jedného z nich. Počas toho mi však zavolal môj expriateľ, ktorý keď zistil, čo robím, dostal žiarlivostný záchvat. Okamžite zavolal mojim rodičom a tí si ma na aute prišli vyzdvihnúť. Bolo to trápne.

trapasy pri trojke
Foto: CW

Šialená výmena úloh

Jedna moja priateľka mala raz trojku s manželom a jeho kamarátom. Ako sa neskôr ukázalo, priateľka počas toho otehotnela. Nie však so svojím manželom, ale s tým druhým chlapom.

Zdroj: Buzzfeed.com | Foto: Buzzfeed.com, Depositphotos.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D