No čo si budeme hovoriť, nie každé manželstvo je ideálne. A niekedy je to pre nás chlapov pekne drsné, ako by povedal slovenský národný umelec Ramón Beňo: “Si pod papučou!” Ale aspoň je sranda… ibažeby nebola!

VTIP: 4 kamaráti na stanovačke

Štyria kamaráti sa už dávno dohodli na tom, že pôjdu na poriadnu párty pod stany. Dva dni pre odchodom Jožo zrazu hovorí: “Sorry, chalani, ale manželka ma nechce pustiť. Tak si to užite bezo mňa…”

Ostatných to samozrejme pekne nas*alo. Ale majú už všetko kúpené, tak teda idú aj bez Joža. Za dva dni prišli na miesto a Jožo je tam. Stan postavený, pivo vychladené, oheň horel a drevo nachystané na celý víkend. Pýtajú sa ho, ako je to možné, keď vravel, že nemôže.

“No tak chalani, včera si sedím doma na gauči, pijem pivo a pozerám futbal. Zrazu príde ku mne moja žena, zakryla mi oči a keď mi ich odokryla, stála tam len priesvitnom prádelku. Potom ma vzala do spálne, kde horeli sviečky, hrala hudba a povedala, nech ju priviažem k posteli a vraví mi, nech si robím, čo len chcem. TAK SOM TU CHALANI!!!”

Zdroj|Foto: Manmagazin.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.