Hovorí sa, že šťastie je len stav mysle. V živote je dôležité, aby sa človek venoval tomu čo má rád a nikdy zo zreteľa nestrácal svoj cieľ. Práve preto je pekným príkladom toho, čo všetko dokáže jasná myseľ, jednoruký kulturista Maku Okunovi z Arizony. Maku je 24-ročný zdravý chlap, ktorý však prechádza životom s nepríjemným hendikepom. Narodil sa s chýbajúcou rukou, ale pozor! Neznamená to, že by svoj život vzdal a začal prežívať zo dňa na deň na invalidnom dôchodku. Práve naopak, nepriazni osudu sa postavil a ako správny chlap si vytrvalo išiel za svojim cieľom. Maku už od malička obdivoval kulturistov, sníval o tom, že sa k ním jedného dňa pridá a čuduj sa svete, podarilo sa!

biceps3

Prečítajte si tiež:
4 zaručené tipy ako na masívny biceps!

 

Vďaka umelej nasadzovacej paži môže cvičiť všetky cviky tak, ako jeho zdraví kamaráti. Umelá ruka je vyrobená z pevných uhlíkových vlákien, ktoré Makuovi umožňujú zdvíhať aj naozaj ťažké váhy. Sami posúďte, ako to chlapcovi ide, u nás je to jednoznačne frajer…

Zdroj/Foto: youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!