Jedna časť populácie o tom hovorí ako o kuse ošťatého mäsa, kvôli ktorému chlapi strácajú hlavu. Iní vedia, že práve táto časť ženského tela ovláda hormóny chlapov viac než čokoľvek iné. Jedným z najdôležitejších bodov zasľúbeného kúska zeme, ktorým je ženské lono, je klitoris. A toto by mal o ňom vedieť každý správny milenec!Začnime hneď samotným názvom klitoris, ktorý pochádza z gréckeho slova “Kleitoris”, čo vo voľnom preklade znamená malý kopec. Tento názov sa uchytil po celom svete a vo všetkých krajinách znie s minimálnymi rozdielmi rovnako. Klitoris má dvakrát viac nervových zakončení ako napríklad mužský pohlavný orgán a je teda najcitlivejším miestom na ženskom tele. Preto s ním treba narábať veľmi opatrne tak, aby si to vaša partnerka užívala. Ale nikdy nezabúdajte na fakt, že klitoris po istom čase potrebuje oddych a vašej partnerke to dá najavo extrémne zvýšenou citlivosťou. Vtedy je vhodné aspoň na chvíľu presunúť svoju pozornosť na iné vzrušujúce oblasti partnerkinho tela.

Clipboard01

Klitoris má len jednu jedinú funkciu. Vedci dlho zisťovali, či slúži aj na niečo iné, ale márne. Takže tento ružový gombík nie je multifunkčný, ale slúži len a výhradne pre potešenie ženy. Za zmienku stojí aj fakt, že klitoris nikdy nezostarne, čo sa o zvyšku tela povedať nedá. Príroda tým jednoznačne hovorí, že žena by si mala užívať aj v neskoršom veku. To predsa nemôže byť náhoda, že všetko zostarne, ale nástroj určený pre erotické potešenie ženy je aj po desiatkach rokov stále fresh!

Klitoris je najcitlivejším miestom na ženskom tele a po istom čase jednoducho potrebuje oddych. vašej partnerke to dá najavo extrémnou citlivosťou a vtedy sa treba zamerať na iné časti jej tela!

Ženskému klitorisu však napriek svojej dlhovekosti hrozí, že ak nebude mať dostatočnú pozornosť, jednoducho sa zmenší. Znie to neuveriteľne, ale je to tak. Ak sa dlhšie nepoužíva, tkanivo sa stiahne do tela a klitoris sa môže zmenšiť. A to predsa nemôžeme dovoliť!

Hor sa teda rýchlo povenovať tomuto ružovučkému zázraku v zasľúbenej zemi ženského lona! Ale stále nezabúdajte na jeho extrémne citlivosť, takže pri ňom dbajte na partnerkine pocity o niečo viac než zvyčajne. Ale sme presvedčení o tom, že čitatelia Manmagazin.sk už veľmi dobre vedia, ako na to! :P

Foto: Depositphotos.com, Tumblr.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D