Obvinenia za násilnú vraždu Jána Kuciaka a jeho priateľky lietajú naprieč celou republikou, no zodpovednosti sa zatiaľ všetci zbavujú – isté je však len jedno, a to, že naša krajina sa momentálne zmieta v obrovských nepokojoch, aké si občania SR nepamätajú od pádu komunistického režimu. V kauze, ktorá dávno prekročila hranice Slovenska, sa vyjadreniami skutočne nešetrí a vrcholní predstavitelia štátu túto vyhrotenú situáciu zrejme už dlho neustoja!Dobré slovo na seba nenájdu ani dvaja najvyšší predstavitelia Slovenskej republiky, čo atmosfére v spoločnosti vôbec neprispieva. No rovnako ako predseda vlády Róbert Fico, tak aj hlava štátu Andrej Kiska by si mali uvedomiť, že teraz naozaj nie je čas liečiť si komplexy, ktoré sa s nimi ťahajú ešte od prezidentských volieb. Avšak zatiaľ čo premiér je na každodennú kritiku zo všetkých strán už zvyknutý, Andrej Kiska sa jej terčom stáva predsa len o čosi menej. No to, čo o prezidentovi v súvislosti s vraždou Jána Kuciaka a jeho skoro manželky povedal jeden slovenský lekár, prináša na danú problematiku úplne iný pohľad a ten sa vrcholnému predstaviteľovi našej krajiny veru páčiť nebude!

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Facebooková stránka “Nedôverujem prezidentovi Kiskovi” totiž včera zverejnila komentár Mudr. Petra Liptáka, ktorý sa pýta, prečo sa verejnosť a novinári viac nezameriavajú na prezidenta Kisku. Podľa neho je práve on tým, ktorému vražda Kuciaka poslúžila najviac, pričom vyslovuje podozrenie, že novinárova vražda nie je “slovenská” vražda.

“Kiska si mastí brucho blahom!”

Lipták obviňuje hlavu SR z toho, že už dlhšiu dobu pripravoval pôdu k tomu, aby v hlavách ľudí zarezonovalo, že Slovensko je mafiánsky štát a Sorošovcov označuje ako “Kiskove kone”. Lipták sa zároveň pohráva aj s myšlienkou pádu vlády a scenár predčasných volieb je podľa neho už vopred jasný – pre neschopnosť našich politikov k zloženiu vlády pravdepodobne nepríde, čo znamená nástup úradníckej vlády. Andrej Kiska tak bude mať voľné ruky a nastane všetko to, čo Róbert Fico v rámci jednotného postupu V4 odmieta – uvoľnenie migrácie, Istanbulský dohovor, Dublin IV, atď. “Kiska si mastí brucho blahom – slovenská tragédia sa začala!” šokuje vyhláseniami pre verejnosť zatiaľ neznámy lekár, čo sa však čoskoro môže zmeniť. Jeho obvinenia sú totiž veľmi závažné!

Celý text obviňujúci prezidenta Kisku

Zdroj/Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)