Spevák slovenskej pop punkovej kapely Iné Kafe sa vyjadril k súčasnej situácii na politickej scéne i k prebiehajúcim protestom organizovaných po vražde investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice. Mnohí Slováci stoja za ním.

Vratko na svojom facebookovom profile zverejnil status, za ktorý si vyslúžil samé súhlasné reakcie a komentáre. Zdá sa, že množstvo Slovákov si myslí to isté, čo on. Spevák tvrdí, že v slovenskej politike v súčasnosti neexistuje nikto, kto by reprezentoval slušné Slovensko a nemá za koho v uliciach bojovať. Vraj pôjde do ulíc rád, keď bude na politickej scéne niekto na úrovni.

Štefánia mu odpísala: “Tiež som bola v 89 v uliciach, ale toto je len hnusné využitie smrti dvoch ľudí. Matovič a spol. sa chce dostať k moci, o čo sú lepší ako tí, čo sú tam teraz?”

“Obrovský palec hore, Vratko!! Presne tak to cítim aj ja, ako si napísal,” komentuje Vratkov príspevok Tomáš. Okrem neho s ním súhlasia i ďalší “Napísal ste to pekne výstižne a pravdivo.” “Tvoj názor sa mi páči a súhlasím s ním.”

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Vratkov príspevok:

Zdroj, foto: facebook