Slovenský futbalový reprezentant Vladimír Weiss mladší si za posledné obdobie prešiel vlnou kritiky i posmechu, keď bol obvinený z vedenia motorového vozidla, v ktorom sa v tom čase nachádzalo dokopy 10 osôb.

Slovenská prokuratúra síce vyniesla verdikt, že skutok sa nestal, no pred pár dňami uniklo video, ktoré ho malo usvedčiť. Futbalista promptne zareagoval a na svojom Facebooku zverejnil vlastnú nahrávku, ktorá vznikla vnútri vozidla. Tá je však príliš krátka na to, aby sa dalo usúdiť, kto sedel za volantom jeho Mercedesu.

Na zaklade agresivnych a nepravdivych clankov a dokumentov v nich, ktore nemali byt medializovane, rozhodol som sa, ze zverejnim aj ja jeden z dokazov, ktory ma zbavil viny. Video z auta nebolo doposial zverejnene, pretoze bolo pouzite na pomoc vysetrovaniu, a bolo mi odporucene, aby som ziaden z dokazov nemedializoval. Kedze bol pripad v poslednych dnoch ukonceny, no aj napriek tomu sa media snazia presvedcit verejnost o mojej vine, rozhodol som sa tento dokaz prestriet verejnosti.Mrzi ma najma to, ze cela kauza trapi moju rodinu, blizkych a taktiez mojich fanusikov, ktorych si vazim. Som vychovany ako cestny clovek, ktory si cti pravdu. Ak by som v osudny vecer vozidlo viedol, k cinu sa priznam.

Posted by Vladimir Weiss ml. on 7. apríl 2017

Foto: Facebook