Včera vo večerných hodinách bol oficiálne predstavený videoklip ku spoločnej skladbe raperov Vladisa a Majka Spirita s názvom Babylon, na ktorej s nimi spolupracoval Maxo. Track Babylon je titulnou skladbou Vladisovho albumu Generácia II Kalašnikov, ktorý vyšiel vonku taktiež včera spoločne so spomínaným klipom. Ten už za prvých 14 hodín od zverejnenia na YouTube nazbieral takmer 20 tisíc videní!Spirit a Vladis podľa vlastných slov plánovali spoločný feat už dlhšie, ale z rôznych dôvodov im to doposiaľ nevyšlo. Majk len nedávno zahviezdil viedoklipmi Skúsme to v mieri/Svetlá a Šampión, rovnako tak aj Vladis má za sebou úspešnú spoluprácu so Celeste Buckingham pri skladbe Hate song Taký nejsom.

Majk Spirit a Vladis Babylon
Babylon je pilotnou skladbou Vladisovho nového albumu Generácia II Kalašnikov.

Spoločný videoklip Babylon zverili chalani režisérovi Michalovi Nemtudovi, ktorý sa s Vladisom rozhodol, že jeho natáčanie prebehne v Ríme.

Ako už bolo spomenuté, včera neuzrelo svetlo sveta len video k skladbe Babylon, ale tiež Vladisova doska Generácia II Kalašnikov, ktorá prišla tri roky po jeho predchádzajúcom albume. Producentmi tejto novinky sú Maxo a Andrej Hruška. Na albume Generácia II Kalašnikov sa nachádza 15 skladieb a okrem Majka Spirita a Celeste na ňom hosťujú aj Kali či Nicole.

Exkluzívne zábery z natáčania klipu Babylon

Majk Spirit a Vladis Babylon Majk Spirit a Vladis Babylon Majk Spirit a Vladis Babylon Majk Spirit a Vladis Babylon Majk Spirit a Vladis Babylon Majk Spirit a Vladis Babylon Majk Spirit a Vladis Babylon

Majk Spirit feat. Vladis – Babylon (Official video)

Video: Youtube.com | Foto: Soul For Show

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D