Pustil sa do anglickej hviezdy, a to robiť nemal! Slovenskému futbalovému reprezentantovi Vladimírovi Weissovi ml. sa v poslednej dobe veľmi nedarí – valí sa naňho jeden škandál za druhým. Po šialenej jazde v preplnenom aute a vážnom zranení, ktoré ho vyradilo z hry na niekoľko mesiacov, však nezaháľa a rozruch dokáže vyvolať aj z gauča svojej obývačky. No tento raz mu to futbalový svet veru nedaroval!Vlnu urážlivých reakcií spustil škandálmi opradený hráč svojím komentárom na Twitteri, v ktorom si podal rovnako kontroverznú postavičku svetového futbalu Dele Alliho. “Koľkokrát už Dele Alli podkopol hráča bez lopty v tejto sezóne? Pre toto ho nemám rád. A ešte je aj preceňovaný,” vyjadril sa na adresu svojho kolegu Vlado.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Príspevok na Twitteri - Vlado Weiss sa pustil do Alliho

Prezentovať verejne svoj názor sa však nie vždy oplatí, a to už zrejme vie aj samotný Weiss. Na jeho hlavu sa totiž zniesla vlna kritiky a posmeškov, ktoré na ňom nenechali niť suchú. “Kto si ty?” pýtajú sa futbalistu fanúšikovia 21-ročného Angličana. “Preceňovaný hovorí Vladimír kto? Alli dal v Premier League viac gólov, ako si ty odohral zápasov,” dopĺňa ďalší, ktorého sa Weissove slová očividne dotkli.

Pravdou je, že Dele Alli tiež nie je žiadne neviniatko – na rováši má toho už viac než dosť. V roku 2016 napríklad kopol do brucha bezbranného súpera ležiaceho na zemi a päsťou do brucha od neho schytal aj Claudio Yacob, obranca West Bromwichu. Nuž, fair play pravidlá niektorým športovcom očividne nič nehovoria, čo je veľká škoda, radosť zo športu tak kazia nielen ostatným hráčom, ale aj ich fanúšikom.

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk — TU

Zdroj: Twitter | Foto: Twitter, Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)