Hovorí sa tomu nepriamy se*. S ľuďmi, s ktorými ste sa ani nevideli.Dnes je úplne bežné, že mnohí muži ani ženy nežijú v klasickej dvojici, skôr si užívajú se*uálnu slobodu a majú doma pokojne každý piatok niekoho iného. Sranda musí byť a v starobe chceme všetci spomínať radšej na dobrý se* ako na pracovné úspechy. Zlatá stredná cesta ale platí aj v tomto smere a preto sa britská lekáreň Lloyds rozhodla spustiť online kalkulačku Se* Degrees of Separation, ktorá vám štatisticky vyráta, koľko ste mali možných se*uálnych partnerov.

kolko som mal partneriek

Funguje to jednoducho. Aj keď ste mali dajme tomu 5 partneriek, každá z nich mala ďalších, tí zase ďalších atď, až sa počet rozrastá na niekoľko miliónov! Každý z nich má pritom svoje vlastné baktérie a vírusy, niektoré neškodné a iné nebezpečné. Hovorca Lloyds Pharmacy vysvetľuje, že chcú takouto formou upozorniť na možnosť šírenia pohlavne prenosných chorôb. V praxi to teda znamená, že radšej mať 50 panien, ako 1 couru. No ale poďme si to spočítať.:)

SEM zadáte reálny počet se*uálnych partneriek a čakáte na výsledok:)

Zdroj: onlinedoctor.lloydspharmacy.com Foto:genius.com, jemblog.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.