O tom, či má v hádke pravdu žena alebo muž, vedú páry siahodlhé spory. Ženy si myslia svoje, chlapi zas to svoje. Teraz prišli vedci, aby to raz a navždy objasnili.Pre ženy tento výskum asi nebude úplne potešujúci, no veda je veda. Výskumníci z kalifornského vedecko-technického inštitútu Caltech vysvetlili, prečo sa chlapi pri hádke správajú neomylne a prečo majú tiež problém priznať si chybu (aká chyba?). Za všetko vraj môže testosterón, ktorý je označovaný aj ako hormón víťazstva. Chlapi majú pri jeho zvýšenej hladine tendenciu zvyšovať hlas či buchnúť si päsťou do stola a celkovo majú pocit, že ich argumenty sú určite správne.

Súvisiaci obrázok

Ak teda, milé ženy, čakáte, že vám chlap len tak “pre nič za nič” ustúpi, môžete čakať ešte veľmi dlho. Takto to zariadila príroda, a ak vám môžeme poradiť, nikdy sa nehádajte s chlapom, ktorý došiel z posilky, alebo inak testosterónovo nabudený.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt rolling eyes woman funny gif

Zdroj: elitedaily.com | Foto: buzzfeed.com, depositphotos.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.