To, čo robíme my muži, keď sme doma osamote, iste všetci vieme. Otvoríme si pivo, pozrieme futbal, prípadne nejaké to péčko. Čo však ženy? Táto záhada nám dlho nedávala spávať, a preto sme jednej z nich na to priamo opýtali. Aké boli naše zistenia?Fotia sa nahé

Keď ženám niekto ukradne mobilný telefón, iste v ňom nájde kopu ich fotiek. Väčšina budú trápne selfies fotené v trojsekundovom slede, ale nájdu sa i pikantnejšie zábery. Nie je to tak, že ženy sa fotia nahé, len ak chcú poštekliť fantáziu svojho chlapa. Niekedy iba tak stoja pred zrkadlom a hovoria si “bože, ako mi to dnes pristane,” a preto majú nutkanie cvaknúť tento pamätný okamih. Vďaka tomu, čo ony nedomyslia, my máme neskôr možnosť obzrieť si ich na internete v Evinom rúchu.

girl-looking-at-mirror1

Pozerajú na lesbičky

Nás mužov tiež zaujíma, či ženy pozerajú péčko tak často ako my. Odpoveď je áno! Taktiež majú svoje obľúbené kategórie, ktoré ich poriadne vydráždia. Podľa prieskumov u žien na plnej čiare vyhráva kategória lesbického péčka. Čiže, keď sú doma samé, pozerajú na iné slečny, ako si lížu pipiny.

woman25252bwatching25252bporn

Prehliadajú sa zrkadielkom

Chlapi majú vždy skvelý výhľad na ženské medzinožie, ak teda práve nepraktizujeme nejakú divnú polohu. Ženy síce takúto výhodu nemajú, no taktiež ich zaujíma, ako to tam dole u nich vyzerá. Neupozorňujeme ich predsa na to, že im tam ostal nejaký zabudnutý neoholený chĺpok, tak si musia vypomôcť v tomto prípade samé. Popri tom sa čudujú nad tým, že tá čudná vec nás priťahuje až tak veľmi, že sa na ňu chceme pozerať každý deň.

female-masturbation-ideasFoto: huffingtonpost.com, f3y.com, guardian.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš K
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.