Aj keď už na internete existuje množstvo zoznamiek a aplikácií, vďaka ktorým nájdete ženu podľa vašich predstáv, nová informácia v tomto smere vždy poteší. Vedeli ste o tom, že pomocou Facebooku nájdete všetky single baby vo vašom veku z mesta, v ktorom bývate?Funkcia bola uvedená už dávnejšie, no medzitým bola modifikovaná a hlavne obmedzená z dôvodu ochrany súkromia a kyberšikany. No jej podstata sa stále zachovala, a tak môžete veselo vvhľadávať. Ide o funkciu Graph Search, do ktorej zadávate kľúčové slová. Ak napríklad zháňate všetky single baby z Topoľčian, ktoré sa narodili v roku 1980, zadáte špeciálnu URL. Aj keď vám v minulosti stačil jednoduchší postup, ani dnes neobídete naprázdno. Zadáte do vyhľadávača Facebooku nasledovnú adresu:

https://www.facebook.com/search/females/single/users/str/topolcany/pages-named/residents/present/1980/date/users-born/intersect/

V prípade, že si dievčiny nastavili poriadnu ochranu súkromia, váš zoznam sa značne zúži, no za pokus to stojí, čo poviete?

Súvisiaci obrázok

Zdroj: etrend.sk | Foto: Facebook | Gif: skinnybitchesinthemaking.blogspot.sk