Ak vás už nudia všedné sexuálne hračky, vyskúšali ste už skoro všetko, ale stále vám to nestačí, máme pre vás pár tipov. Musíte byť ale trochu odvážny, pretože nasledujúce pomôcky sú zamerané na potešenie vašej prostaty.Prieskum ukázal, že až 71 % mužov je naklonených k vyskúšaniu erotických pomôcok, ktoré potešia ich prostatu. Čo je ešte zaujímavejšie, až 8 z 10 žien by bolo rado, ak by tieto hračky ich partner vyskúšal. Ak sa vám to zdá nepredstaviteľné, tak vás možno presvedčí fakt, že orgazmus dosiahnutý cez prostatu, je až o 33 % väčší ako klasický orgazmus.

Vedeli ste, že tretina z vášho penisu je vo vnútri vášho tela? Podľa novej štúdie švédskej spoločnosti Lelo, ktorá vyrába sexuálne hračky, môže masáž prostaty zvýšiť intenzitu orgazmov až o 33 %. Muži po vyskúšaní tejto metódy hlásili silnejšiu erekciu a 80 % žien uviedlo, že by rado skúsilo vykonať masáž prostaty svojmu mužovi.

Už dávno neplatí mýtus, že dráždenie prostaty je len pre homosexuálov, ale stále viac sa jej venuje aj množstvo heterosexuálnych párov. Ak sa dokážete povzniesť nad mýty a zo zvedavosti chcete skúsiť niektorú z hračiek na trhu, inšpirujte sa našimi tipmi:

Loki

Sexualna hrackaTáto hračka je v dokonalom uhle pre vaše potešenie a navyše presne tvarovaná pre sofistikovanú a výkonnú stimulácia prostaty. Loki je vodotesný, dobíjací a ponúka 8 variabilných nastavení pre vaše dobrodružné hry. Jeho cena je približne 169 amerických dolárov.

Bruno

Sexualna hrackaBruno je odborne vyvinutý a ponúka dokonalú presnosť a intenzitu. Táto pomôcka má až dva motory, jeden sa nachádza v zakrivenej špičke a druhý v základni. Jedná sa o luxusnú hračku pre tých, ktorí sú o niečo skúsenejší, pokiaľ ide o masáž prostaty a sú úplne spokojní s doterajšími zážitkami. Cena sa opäť pohybuje na úrovni 169 dolárov.

Hugo

Sexualna hrackaHračka s názvom Hugo je diaľkovo ovládaná, s exkluzívnou SenseMotion technológiou. Je to niečo naozaj pre skúsených odvážlivcov, pretože poskytuje až 8 variabilne nastaviteľných vibrácií. Táto hračka môže byť použitá s partnerkou alebo aj na sólovú hru. Cena je o trochu vyššia, 219 dolárov, ale kto by si nepriplatil za takúto vymoženosť.

Aj keď sa masáž prostaty javí ako niečo, čo by vám mal spraviť len váš lekár a, samozrejme, aj to len zo zdravotných dôvodov, človek nikdy nevie, čo všetko mu môže spôsobiť potešenie. Takže ak by ste chceli niečo podobné skúsiť aj vy, dajte si panáka whisky a jednoducho to spravte! Pretože čo vás nezabije, to vás posilní, a to najmä v prípade, pokiaľ ide o prostatu.

Zdroj: askmen.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Peter M.
Flegmatický pohoďák, ktorý je pre každú srandu a nikdy neskazí žiadnu zábavu. Obľubuje kvalitné pivo, nepohrdne pozvaním na koncert, sleduje dianie v športe a novinky v technike. Rád píše články, ktoré pobavia a niekedy aj poučia.