Tieto mapky vám ujasnia, kam sa vydať na sexuálne prázdniny za tými najväčšími prsnatkami a kde budete aj s 13 centimetrovým penisom postrahom ulíc. 

Pozor na Francúzov a Maďarov

Pozorne si prezrite túto svetovú mapu. Ukáže vám totiž, v ktorých krajinách treba zvážiť pobyt na verejných kúpaliskách a plavárňach a kde sa naopak môžete spokojne pretŕčať aj na nudapláži. Podľa nej sú v Európe najviac obdarení Francúzi a Maďari (vyše 16 cm) a najmenej Íri a Rumuni (menej ako 13 cm). V celosvetovom meradle sú najväčší borci chlapi z Konga a najmenších gašparkov schovávajú v nohaviciach v Severnej Kórei. Slovensko patrí ku krajinám s lepším priemerom (nad 15 cm), a tak sa ženy vôbec nemajú na čo sťažovať.

kde zahviezdite s 13 cm
Francúzi a Maďari v Európe vedú. Slováci sú na tom tiež dobre.

Rusky sú svetové prsatice

Ďalšia mapa prezrádza, ako sú na tom ženy so svojimi vnadami v podprsenke. U žien našťastie platí, že je dôležité, aby boli prsia pekné a pevné, ale povedzme si úprimne, že dobré troječky nie sú na zahodenie. Ak ste zástancom megaprsíčok, na svoje si prídete v Rusku, ktoré vedie s košíčkami D a viac. D a C košíčky sa často vyskytujú v Amerike, Austrálií, aj vo väčšine Európy. Najmenšie prsia majú Číňanky a Aziatky celkovo. Slovenky patria tiež k lepšiemu priemeru s košíkmi C (trojky). Čo z týchto dvoch máp teda vyplýva? Sexuálny turizmus je v tomto prípade zbytočný, statných chlapov a prsnaté devy máme zjavne aj doma.:)

kde ziju najvacsie prsnatky
Najväčšie prsatice sú Rusky, Slovenky majú super trojky (C).

Zdroj a Foto: boredpanda.com, alphadesigner.com, hdwallpaperbackgrounds.net

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.