Jasné, ktorý chlap by si rád nepozrel kvalitné péčko. Pomáha nám uvoľniť pretlak, a tak nejako je to pre nás prirodzený relax. Aj keď istý špeciálny druh dospeláckych filmov vyhľadávajú aj dievčatá, nie každá si rada tento žáner pozrie vo dvojici. Ako teda presvedčiť babu, aby si nejaký ten dospelácky film pozrela aj spolu s vami?Je to jednoduché, baby potrebujú kvalitu. Takže žiadna rýchlovka bez deja, kde predohra spočíva v tom, že kočka flusne hercovi na vtáka… Pri péčku je to rovnaké ako v živote. Aby ste ním babu zaujali, musíte do neho investovať. Teda nie konkrétne vy, ale produkcia, ktorá sa ujala nakrúcania. Možno sa vám to bude zdať zvláštne, ale ženy skutočne obľubujú práve tie filmy, ktoré si pri nakrúcaní vyžiadali poriadny rozpočet. Ktoré to teda sú?

 

Conquest

Untitled

Rozpočet 150 000 dolárov. Toto péčko bolo doslova prelomové. Jednalo sa totiž o jednu z prvých vysokorozpočtových snímok vo svete filmov pre dospelých. Vtedy ešte mladučká hviezdička Jenna Jameson vás poriadne zahreje svojimi námornými dobrodružstvami.

Flashpoint X

flash point x

Rozpočet 220 000 dolárov. Táto snímka je vlastne akousi XXX verziou filmu Backdraft. Aj tentokrát vám bude pri sledovaní filmu pekne horúco. Hlavnou hrdinkou je taktiež Jenna Jameson.

Operation Desert Stormy

bb

 

Rozpočet 250 000 dolárov. Toto péčko vás okrem iného navyše pobaví. Je to celkom vtipná snímka plná poriadne pikantných scén. V hlavných úlohách sa predstavia Stormy Daniels, Eva Angelina a Ron Jeremy.

Pirates

pirates

Rozpočet 1 000 000 dolárov. Je dosť možné, že tento filmík ste videli aj vy. Nájdete tu krásne prostredie, fešné kostýmy a dokonca aj vcelku schopné dialógy.

Pirates 2

40975

Rozpočet 8 000 000 dolárov. Po veľkom úspechu prvého dielu sa tvorcovia rozhodli do pokračovania naliať celkom slušný balík. Tentokrát sa vyhrali aj so špeciálnymi efektmi a navyše tu nájdete celý rad nových kostýmčekov…

Caligula

caligula

Rozpočet 17,5 000 000 milióna dolárov. Podľa niektorých historický veľkofilm, podľa iných obyčajné výpravné péčko. Hold, samotný tvorcovia zastávajú názor, že sa jedná o skrz na skrz pravdivý pohľad do hlbín zvrátenej rímskej smotánky.

Čo dodať na záver? Snáď vám len zaželať veľa šťastia a vy nám zas dajte vedieť, ako to doma dopadlo. :)

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!