Niektoré ženy tvrdia, že k svojmu životu nepotrebujú žiadneho muža. Sme podľa nich prasatá, ktorým ide len o se* a o ktoré sa treba starať, pričom z nás nie je žiaden osoh. Ale prečo nás, do pekla, tak neznášajú?Ženy, ktoré majú s mužmi naozaj zlé skúsenosti, dávajú ostatným chlapom oveľa väčšie šance ako tie, ktoré nikdy nemali skutočný vzťah. Vedia totiž, že sme fajn, len toho správneho musia nájsť. Nezáleží na tom, či ich v predchádzajúcom vzťahu partner podvádzal, opovrhoval či nebodaj týral. Dámy so vzťahivými skúsenosťami sú si vedomé toho, že každý muž je iný a nemôžu hádzať všetkých do jedného vreca.

Vráťme sa ale k mrškám, ktoré nás majú v zuboch. Podľa psychológov treba hľadať koerene tohto problému niekedy na prelome detstva a puberty, kedy si niektoré dievčatá akosi podvedome chránia svoj vienok a odháňajú od seba tých škaredých chlpatých chlapcov. Samozrejme, medzi sebou ich strašne rozoberajú a opovrhujú nimi. Keď sa časom niektorá z nich nejakému podriadi a nechá ho poobchytkávať časti tela, ktoré on nemá, pravdepodobne sa tým kamarátkam nepochváli. A hoci z tejto pohŕdavosti väčšina z nich skôr či neskôr vyrastie, niektoré voči mužom ostanú chladné po celý život.

Keď žena žije v domnienke, že sme všetci muži zlí a treba nás nenávideiť, v skutočnosti nás len nepozná. Odpísala nás už v puberte, ešte predtým, než niektorého z nás stihla lepšie spoznať. Ak by ste sa takejto netýkavke rozhodli dvoriť, môžete byť pozorný i milý, no pravdepodobne skončíte tak či tak ako kretén.

Zdroj: themodernman.com | Foto: pixabay.com