100 ľudí, 100 chutí. Platí to aj o vkuse žien. Každá má svoj štýl, každej sa páči iný typ muža. Čo sa týka zovňajška (neotočí sa predsa za vašou dušou :P), sú isté veci, ktoré ženy u chlapov môžu a naopak, ktoré nemusia. Samozrejme, nemôžeme hovoriť za všetky, ale za väčšinu moderných žien žijúcich v roku 2016 áno.

Všetkým nám záleží na vnútri človeka, nie na zovňajšku, všakže? Ale keď oslovíte nejakú ženu, odkiaľ máte šajnu, aké má vnútro? Odnikiaľ, pretože to zistíte až neskôr. Najprv vás musí zaujať tým, ako vyzerá. To isté platí aj u žien. Čo teda na výzore chlapov lajkujeme a čo hejtujeme?

Prečítajte si tiež: Na čo letia moderné ženy v 21. storočí?

Hlava

Vlasy

Krátke – áno

Dlhé – nie

Je pravda, že mladé baby, ktoré sa v puberte hrajú na strašnú alternatívu, obľubujú chalanov s dlhými vlasmi. Či už rokerov, nezávislákov, pankerov. Skrátka každého, kto vyzerá inak ako cukrík. No ak chcete zaujať dospelú ženu a nie takú, ktorá svoj voľný čas trávi na farme alebo na lazoch v maringotke, treba dať vlasy dole. Neutešujte sa tým, že aj niektorí modely pózujú s dlhými pačesami, pretože aj tak by podľa nás každý jeden vyzeral omnoho lepšie bez nich. Doba Kelly Family je už dávno za nami. A ak neviete, na aké strihy momentálne ženy letia, čekujte náš článok – Aktuálne pánske strihy, za ktorými sa otočí každá žena.

Čo sa páči ženám na mužoch
Nie!

Tvár

Strnisko – áno

Oholená – nie

Strnisko skrátka pristane každému! Aj keď si myslíte, že vaša tvár nevyzerá ako z časopisu, verte, že so strniskom bude. Čo si myslíte, prečo sú David Beckham, Adam Levine či Bradley Cooper už niekoľko rokov označovaní za najsexy chlapov planéty? Lebo ich se*appeal tkvie najmä v ich strnisku. Keby sa každý deň holili, určite by u žien veľa vody nenamútili.

Čo sa páči ženám na mužoch
ÁNO!

Obočie

Prirodzené – áno

Vytrhané – nie

Chceme sa pozerať na chlapa, nie na primadonu. Pokiaľ si zvyknete obočie len jemne upravovať, aby vám nezarástlo dokopy, to je, samozrejme, viac ako vítané. Ale ak už začína pripomínať ženské, a to by malo byť podľa aktuálnych trendov hrubšie, vtedy je najvyšší čas, aby ste zasiahli do práce kozmetičky.

NIE!
Čo sa páči ženám na mužoch

Piercingy – nie

Ak máte do 25 rokov, v tom prípade je piercing ešte povolený. Je to cool. Ale ak vám už ťahá k tridsiatke a vy sa neviete vzdať svojich kamienkových náušníc z čias puberty, to je už smutné. Rovnako aj piercingy v obočí, nose, pere… To všetko už dajte dole, ak nie ste reprezentantom rokového štýlu. Hoci ozdoby vyzerajú na chlapoch dobre, ale len do isté veku. Prenechajte teda náušničky mladším ročníkom.

Čo sa páči ženám na mužoch
NIE!

Telo

Oholené – nie

Chlpaté – áno, ALE!

Ženy chcú mať pocit, že majú pri sebe kus poriadneho sexy chlapa. To znamená, že ak máte mierne zarastenú hruď a brucho, vôbec to neriešte, pretože pre nežnejšie pohlavie je to príťažlivé. Pokiaľ sa ale podobáte opičke, chlpy taktiež nemusíte holiť úplne dohladka, stačí, že ich skrátite strojčekom. Čo sa týka okolia vášho náradíčka, tam, samozrejme, všetko dole!

Postava

Nabúchaná – nie

Atletická – áno

Nevravíme, že hora svalov ženy nepriťahuje, ale len istú skupinu. Viac žien preferuje normálne postavy, v lepšom prípade vyrysované, ale takých tých bezkrkých nabúchaných týpkov, ktorí majú obvod bicepsov väčší ako ženský pás, to veru nie. Takže si pokojne dopite svoje pivečko.

ÁNO!
Čo sa páči ženám na mužoch

Tetovania – áno

Už len keď žene poviete, že máte niekde tetovanie, stúpnete v jej očiach minimálne o polovicu. Nie nadarmo sa o nás hovorí, že letíme na zlých chlapcov. Netýka sa to povahy (pretože žiadna predsa nechce, aby ju chlap strieskal), ale skôr výzoru. Ako sme už vyššie spomínali – strnisko, pár chlpov a tetovania z vás urobí správnych „badbojov“. Stačí možno úplná hovadinka, drobnosť, no uvidíte, že to bude prinášať ovocie.

Foto: Facebook