Potrebujete schladiť? Máme pre vás horúci tip v podobe mladej a krásnej modelky menom Alexis Ren! Nádherné telo, anjelská tvár, bláznivá povaha a odzbrojujúci úsmev – taká je Alexis.Alexis  René Glabach je americká modelka, ktorá sa narodila 23. novembra 1996 v kalifornskej Santa Monice a v súčasnosti žije v Los Angeles. Má rusko-nemecké korene, jej otec je právnik a mama odborníčka v oblasti zdravej výživy. K modelingu si privoňala už keď mala 13. Kráska má 4 súrodencov, konkrétne 2 staršie sestry, 1 mladšiu sestru a malého brata. Medzi jej záľuby patrí joga a 11 rokov sa venovala baletu. Dnes ju na Instagrame sledujú takmer 3 milióny ľudí a je priateľkou známeho profesionálneho surfistu Jaya Alvarreza, ktorý o nej natočil video s názvom Girl of My Dreams (Dievča mojich snov).

Alexis Ren Yoga Alexis Ren Alexis Ren 1 Alexis Ren 2 Alexis Ren 3 Alexis Ren 4 Alexis Ren 5 ALexis Ren 7 Alexis Ren 8 Alexis Ren 9

Prikladáme aj skvelé video z pohľadu Jaya Alvarreza, aká vie byť Alexis dokonalá partnerka:

Zdroj: Instagram, Facebook, Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.