Len pred pár dňami nás Disney opäť navnadil novým vtipným trailerom k animáku Zootopia. Na toto mestečko sa fakt môžete tešiť!Ak sa chcete schuti zasmiať a stráviť poobedie v spoločnosti zábavných zvierat z mestečka Zootopia, určite si to o dva mesiace namierte do najbližšieho kina. Začiatkom marca totiž na plátna prichádza nový animák z dielne Disney (od tvorcov Frozen) a trailer sľubuje, že sa bude na čom zabávať. Ako to už pri moderných animákoch býva dobrým zvykom, ani náhodou nepôjde o zábavu len pre školopovinných a buďte si istý, že mestečko Zootopia vám bude dôverne pripomínať každodenné situácie v tom vašom.

Hlavná postava, zajačica Judy Hopps, to má ako drobná policajtka medzi svojimi ozrutnými kolegami s rešpektom ťažké a navyše jej ostáva len 48 hodín na vyriešenie prípadu. Stretne však lišiaka Nicka Wilda, ktorý jej nakoniec so všetkým pomôže a stanú sa priateľmi. Po ceste zažívajú (ne)očakávané a vtipné situácie a neveríme, že si niekto udrží vážnu tvár pri scénke so spomaleným úradníkom Flashom.:)

Tento zábavný animák, ktorý sa určite umiestni na top priečkach vo svojej kategórii, režírovali Byron Howard a Rich Moore a singel v traileri „Try Everything“ napísala Sia a naspievala kolumbijská Grammy víťazka Shakira, ktorá zároveň dabuje postavičku Gazelle. Zootopiu si jednoducho pripisujeme na zoznam vecí, na ktoré sa začiatkom jari tešíme.

V tomto mestečku je o zábavu postarané

Hlavné hviezdy:)

zootopia trailer

zootopia trailer

zootopia trailer

zootopia trailer

zootopia trailer

zootopia trailer

zootopia trailer

zootopia trailer

zootopia trailer

zootopia trailer

Zdroj: imdb.com, Youtube  Foto: Facebook, Youtube