Ktorá slečna by pohrdla pozvaním na rande od dobre vyzerajúceho, upraveného chlapa v obleku, navyše s luxusným autíčkom? V dnešnej dobe asi máloktorá. Možno ortodoxná katolíčka milujúca svojho muža, až kým ich smrť nerozdelí.Ortodoxná katolíčka ale určite nie je blondínka z nasledujúceho videa, ktorá pozvanie na rande od obyčajného chalana v nie veľmi lichotivom outfite odmietla a vyhovorila sa na to, že je zadaná. Kdežto o pár minút na to na rovnakú otázku radostne prikývla a s rande súhlasila. Žeby úlohu zohral vzhľad v poradí druhého nápadníka a štvorkolesový tátoš, z ktorého vystúpil?

Potom však pre slečnu prišla studená sprcha – zistenie, že ten obyčajný chlapec je šéf playboya v obleku. Dievčina sa ale očividne narodila bez hanby a za boháčom sa sama priplazila a požiadala ho o schôdzku. Sodoma gomora s tými dnešnými ženami!

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bruno
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.