Čo by musela vaša manželka urobiť, aby ste ju poslali nahú do ulíc? Nič? Ani keby vás veľmi nahnevala? Ani vtedy?Väčšine z nás sa tento nápad nepozdáva, ale iný prípad je mladý muž z New Yorku, ktorý si takúto bizarnú scénu dokonca natočil na video a rozhodol sa tak riešiť svoje partnerské problémy a potrestať vlastnú manželku. Nútil ju, aby kráčala po uliciach ich štvrti v uteráku, čo mu ale nestačilo, takže jej uterák pre istotu neskôr strhol.

A čo viedlo muža k takémuto činu? Odpoveď je jasná – NEVERA. Manželka mu bola neverná a nie raz a ani dvakrát, ale hneď sedemkrát.

209-238x134

Ak by ste náhodou nerozumeli reči mužovho kmeňa, z krátkeho rozhovoru je jasne počuť, ako svoju ženu povzbudzuje k chôdzi, okrikuje ju, aby si dala dole uterák, aby pocítila tú hanbu, ako cítil on, keď jej hovorieval, že je krásna. Ako si s ňou chcel založiť rodinu, ale ona ho podviedla so siedmymi mužmi. Na jeho okriky sa však žena obraňuje tým, že vraj nešlo o sex, ale len dráždivé fotografie a písanie o láske.

Muž bol za šírenie hanlivého videa zadržaný políciou a aby toho nebolo málo, pribudlo aj domáce násilie – škrtenie manželky pred ich malou dcérou.

Foto: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Teres
Celý môj život ma sprevádza neskutočné šťastie, ktorému vďačím za mnoho, niekedy mám pocit, že mám viac šťastia ako rozumu. Verím, že nakoniec všetko do seba zapadne a bude dávať zmysel, dovtedy musíme veciam dávať zmyseľ , my. Takže len toľko a až toľko. :)