Kto iný by mohol byť väčším odborníkom na mužské prirodzenia ako ženy, ktoré s nimi prichádzajú do styku každý deň a vyskúšali už stovky rozmerov. Ale čo myslíte, záleží im na veľkosti?Britskí kolegovia z internetového portálu uniland.co.uk sa za hľadaním odpovede na túto otázku vybrali na najväčšiu erotickú udalosť tohto roka v Manchestri, kde sa im podarilo vyspovedať všetky veľké p*rno hviezdy. Vlastne obrátili sa na ne iba s jedinou základnou otázkou: “Myslíte si, že na veľkosti záleží?”

Ku podivu všetky dievčatá sa nakoniec zhodli, že záleží predovšetkým na technike. Vyzerá to tak, že samotná veľkosť nie je veľmi dôležitá a to vám odkazujú dievčatá, ktoré o tom fakt niečo vedia! Jedna p*rno hviezdička sa dokonca priznala, že mala chlapov s maličkými penismi, ktorí ju prinútili kričať! Vraj by ste v prvom rade mali vedieť, ako ho použiť. (Medzi nami, poznáme aj také techniky, pri ktorých budú baby striekať!)

Dokonca sa niektoré slečny posťažovali, že s väčšími kalibrami si naplno neužijú a skôr im táto nadštandardná výbava prináša bolesť. Tomuto po pravde pri ich miere opotrebovania celkom nerozumieme, ale budiš. Dúfame, že tento článok uľaví všetkým tým, ktorých príroda veľmi neobdarila. Nám v redakcií je to, samozrejme, úplne jedno… keďže my tu máme všetci vtáky veľké, že by sme rozplakali aj kone… :P Na záver prikladáme video:

Foto: youtube[/sociallocker]

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!